Ebordi s.c.

O pakowaniu wiemy wszystko!

Taśmy samoprzylepne
ul. Firmowa 8, 62-023 Gądki wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
666 232 457
Ebordi s.c.

Informacje

Opis działalności
Firma Ebordi, której właścicielami są Anna Malinowska oraz Robert Cierpiszewski działa na rynku od 2016 roku. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Gądkach, na trenie województwa wielkopolskiego. Naszą specjalnością jest produkcja taśm samoprzylepnych.
Produkty i usługi
Jeżeli szukacie Państwo idealnego materiału do zabezpieczania Waszych produktów w transporcie, to dobrze Państwo trafili.

Nasza firma powstała z myślą o osobach, które cenią sobie kompleksowe i profesjonalne podejście do zapewnienia bezpieczeństwa produktowi. Oferta naszej firmy obejmuje szeroką gamę artykułów, które znajdują zastosowanie w wielu branżach i skierowane są zarówno do Klienta hurtowego, jak i detalicznego.

Proponujemy Państwu również najwyższej jakości taśmy specjalistyczne, w tym taśmy dwustronne i taśmy maskujące, a także folie ochronne, folie stretch, urządzenia ręczne do aplikowania taśm i folii oraz inne produkty. Naszym atutem są konkurencyjne ceny oferowanych wyrobów oraz korzystne warunki współpracy.

W naszej ofercie znajdują się materiały opakowaniowe, w tym taśmy opakowaniowe i taśmy z nadrukiem, poza tym:

- taśmy izolacyjne,
- taśmy ostrzegawcze z PCV,
- taśmy metalizowane,
- taśma pakowa samoprzylepna,
- taśmy dwustronne,
- taśmy kaptonowe,
- taśma pakowa,
- taśmy poliestrowe,
- taśmy maskujące,
- dyspenser ręczny do taśm.

Jako ceniony producent taśm samoprzylepnych, folii stretch, bąbelkowej i maszynowej orazinnych akcesoriów i urządzeń do pakowania możemy Państwu zapewnić najwyższe standardy obsługi, oraz dostęp do markowych produktów.
Gwarantujemy elastyczne warunki współpracy i terminową realizację każdego zlecenia.

Nie wahamy się inwestować w nowoczesny park maszynowy oraz zespół doświadczonych, kompetentnych pracowników. Aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów, korzystamy ze sprawdzonych komponentów do produkcji materiałów opakowaniowych. Realizujemy również niestandardowe zlecenia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy EBORDI w Gądkach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
M
Michal marosz
Mam firmę budowlaną i często wybieram ich taśmy do wielu prac. Spotykam je w wielu sklepach budowlanych. Śmiało polecam, jakość jest na najwyższym poziomie.
G
Grzesiek
Kupuje tu asortyment do mojego sklepu budowlanego. Nie ukrywam, że produkty tej firmy są popularne wśród moich klientów. Jestem bardzo zadowolony z jakości!
K
Kasia
Profesjonalny producent wielofunkcyjnych taśm dwustronnych. Jakość wyrobów nie pozostawia niczego do życzenia.