FMCG

Hurtownia chemii niemieckiej i angielskiej - kosmetyki, proszki, żele do prania.

Chemia gospodarcza
ul. Tulecka 31, 62-020 Garby wielkopolskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przemysław Mikolajczak
504009835
pmikolajczak.fmcg@gmail.com
http://www.fmcgtrade.pl
Marcin Mikolajczak
516144943
mmikolajczak.fmcg@gmail.com
Adres korespondencyjny
FMCG, Ul. Tulecka 31, 62-020 Garby / Gm. Swarzędz POZNAŃ POLSKA
Może cię zainteresować
FMCG

Informacje

Opis działalności
Firma FMCG działa jako profesjonalna hurtownia chemii zagranicznej, przede wszystkim angielskiej i niemieckiej. Jesteśmy również oficjalnym i jedynym importerem i dystrybutorem White Glo w PL. W ofercie znajdują się proszki, płyny do prania i kosmetyki. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Garby.
Produkty i usługi
Jesteśmy hurtownią produktów branży FMCG z siedzibą w Poznaniu / miejscowości Garby. Istniejemy na rynku od 1993 roku. Nasza hurtownia zajmuje się dystrybucją chemii zagranicznej, głównie niemieckiej i angielskiej, do klientów na całym świecie. Doskonale rozwinięta sieć logistyczna, łącząca kraje Europy Zachodniej ze Wschodnią pozwala nam na dostarczenie towaru do Polski, Anglii, Australii, Rosji, Izraelu, a nawet Dubaju.

Początek działalności oznaczał dla naszej firmy sprzedaż paliw płynnych. W ciągu kilkunastu lat istnienia firmy poznawaliśmy nowe trendy, zapotrzebowania rynkowe i obserwowaliśmy panujące tendencje handlowe. Naszym celem było i jest wychodzić naprzeciw oczekiwaniom partnerów handlowych, kontrahentów i klientów na różnych szczeblach współpracy.
W ostatnim czasie zajęliśmy się także dystrybucją i sprzedażą produktów chemii gospodarczej, artykułów kosmetycznych i spożywczych. Importujemy i exportujemy dobra konsumpcyjne na całym świecie.

Sprzedajemy produkty chemii gospodarczej:
* środki czyszczące,
* detergenty,
* kosmetyki,
* przybory toaletowe,

Oferujemy produkty markowe oraz pod marką własną z uwzględnieniem ich najwyżej jakości po możliwie najniższej cenie!! Stały i prężny rozwój na przestrzeni kilku lat pozwala nam na oferowanie konkurencyjnych cen i asortymentu oraz świadczenia usług na jak najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdują się czołowi gracze i producenci rynkowi.

Każdego dnia staramy się podnosić kwalifikacje naszego zespołu. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która chętnie odpowie na Państwa pytania i pomoże w dokonaniu zakupu. Nasi pracownicy posługują się biegle językiem angielskim, niemieckim i bułgarskim.
Pytania można składać telefonicznie bądź mailowo. Jesteśmy otwarci na pomysły i oferty współpracy.
Marki i specjalizacje
W naszej ofercie handlowej znajduje się duży wybór towarów znanych światowych firm i koncernów, producentów takich marek jak:
- Ariel,
- Persil,
- Vizir,
- OMO,
- Weiser Riese,
- Pampers,
- Palmolive
- Pantene,
- Felce Azzurra
- Chante Clair
Proponujemy także produkty Spuma di Sciampagna, Nicea, White Glo i i wiele innych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń