Ecowood DK Dominik Kościelniak

Sprzedaż skandynawskiego i polskiego drewna budowlanego

Drewno
ul. Dworcowa 2, 62-001 Golęczewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ecowood DK Dominik Kościelniak
ul. Dworcowa 2, 62-001 Golęczewo wielkopolskie
Telefon
Ecowood DK Dominik Kościelniak

Informacje

Opis działalności firmy Ecowood DK Dominik Kościelniak w Golęczewo
Siedziba firmy Ecowood DK znajduje się w Golęczewie, niedaleko Poznania. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Dominik Kościelniak, prowadzi działalność handlowo-usługową od ponad 10 lat. Zajmuje się przede wszystkim sprzedażą drewna skandynawskiego i polskiego w atrakcyjnych cenach.
Produkty i usługi
Drewno do prac budowlanych i remontowych najlepiej kupić w składzie Ecowood DK. Firma dysponuje zapasem surowego drewna konstrukcyjnego i poddanych bardziej szczegółowej obróbce elementów. Wybór jest duży, ceny są przystępne, a klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług. Można do nich zaliczyć transport drewna na wskazany adres, cięcie drewna oraz w przypadku drewna polskiego struganie.

Ecowood DK oferuje kantówki klejone strugane i krawędziaki strugane. Firma sprzedaje też drewno konstrukcyjne lite, klejone warstwowo i klejone na mikrowczep. Oferta obejmuje również:
-deski podłogowe,
-deski tarasowe ryflowane,
-deski boazeryjne,
-stropopodłogi,
-surowe deski płotów,
-surowe deski do budowy wiat,
-deski szalunkowe.

Dostępne są też płyty OSB, łaty podłogowe z drewna klejonego i przygotowywane w ten sam sposób legary podłogowe.

Uzupełnieniem asortymentu są wkręty ciesielskie i złącza kątowe, a także środki do impregnacji drewna. Można tu wyróżnić woski, impregnaty, oleje i lakiery.

Dodatkowe informacje o drewnie sprzedawanym przez Ecowood DK i wykonywanych przez firmę usługach można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

osb,