P.W. TOM-AS

Spawanie zderzaków i elementów karoserii

Usługi spawania i zgrzewania
ul. Akacjowa 1, 63-004 Gowarzewo wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
P.W. TOM-AS

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Tom-AS, której właścicielem jest Tomasz Piszcz. Nasza siedziba znajduje się w Gowarzewie, w województwie wielkopolskim, a działalność prowadzimy już od 2011 roku. Oferujemy głównie usługi spawania i zgrzewania zderzaków.
Produkty i usługi
Nasza działalność opiera się przede wszystkim na spawaniu, naprawie oraz montażu zderzaków do samochodów różnego rodzaju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe gromadzone już od niemal dziesięciu lat. Dzięki temu dokładnie oraz terminowo wykonamy wszystkie powierzone nam zlecenia.

Zaoferować możemy Państwu przede wszystkim spawanie zderzaków, spawanie elementów karoserii oraz reflektorów. Gwarantujemy, że wykonane przez nas prace zostaną estetycznie oraz solidnie stworzymy łączenia. Zadbają o to wykwalifikowani pracownicy, zatrudnieni w firmie.

Nasza oferta to także:
- skup zderzaków,
- polerowanie lamp,
- sprzedaż zderzaków,
- spawanie zderzaków,
- obszywanie kierownic,
- rekonstrukcja zderzaków,
- spawanie elementów karoserii.

Ponadto oferujemy drobne usługi motoryzacyjne, do czego możemy zaliczyć przede wszystkim wymienianie żarówek, a także pompowanie kół. Prowadzimy skup zderzaków oraz ich późniejszą sprzedaż. Posiadamy modele do wielu typów samochodów, dlatego każdy Klient znajdzie u nas coś dla siebie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Tom-AS, z siedzibą w Gowarzewie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
P
Piotr
Bardzo dobrze zajmują się spawaniem zderzaków oraz plastikowych części w pojazdach. Polecam serdecznie usługi warsztatu Tom-AS.
P
Patryk
Usługi spawania części samochodowych w tym warsztacie to najwyższy możliwy poziom. Nie ma dla nich różnicy, czy to części stalowe, czy plastikowe.