M-Handel Magdalena Walczak

Hurtownia artykułów metalowych

Hurtownie artykułów metalowych
ul. Swarzędzka 22, 63-004 Gowarzewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(61) 624 11 25
M-Handel Magdalena Walczak

Informacje

Opis działalności
Właścicielką firmy M-Handel jest Magdalena Walczak. Siedziba działalności znajduje się w Gowarzewie, w województwie wielkopolskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą artykułów metalowych. Oferujemy Państwu między innymi nasadki zewnętrzne na rury i pręty, dostępne w różnych wymiarach i wersjach kolorystycznych. Nasadki są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, są elastyczne i nie łamią się. W ofercie posiadamy również maskownice, które zakrywają łby śrub i nakrętki. Sprzedajemy także akcesoria do montażu ogrodzeń panelowych i siatki oraz akcesoria meblowe. Polecamy koła meblowe charakteryzujące się wysokim komfortem pracy, dobrym tłumieniem hałasu i niskim oporem toczenia. Występują w różnych rozmiarach i z różnym sposobem montażu.

Artykuły z naszej oferty odnajdują swoje zastosowanie w wielu branżach. Są stosowane między innymi w przemyśle meblowym, maszynowym, budownictwie oraz w wyposażeniach wnętrz.

Nasza oferta obejmuje produkty, takie jak:

- nasadki na słupki ogrodzeniowe,
- obejmy,
- opaski,
- przelotki do drutu,
- śruby,
- zapinki.

Dodatkowo oferujemy Państwu zaślepki do profili. Zaślepki odporne są na warunki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, mróz czy deszcz. Stosowane są do zaślepiania profili stalowych, aluminiowych lub z tworzyw sztucznych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej M-Handel.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń