Skład Opału - Usługi ładowarką teleskopową - Noclegi pracownicze

ul. Swarzędzka 6, 63-004 Gowarzewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
533 777 052
Adres korespondencyjny
ul. Swarzędzka 6, 63-004 Gowarzewo wielkopolskie

Informacje

O nas
Oferujemy sprzedaż oraz transport węgla w następujących asortymentach:

- Kostka
- Orzech drobny
- Orzech gruby
- Ekogroszek,
- Miał węglowy
- Węgiel Brunatny

Posiadamy też w sprzedaży:

- Piasek
- Żwir
- Ziemię ogrodową

Świadczymy też usługi Ładowarką Teleskopową:

- Załadunek
- Rozładunek
- Niwelacja terenu
- Podnośnik do prac dekarskich
- Prace koszem


Posiadamy pod wynajem pokoje dla pracowników.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kwater pracowniczych!

NOCLEGI DLA PRACOWNIKÓW - NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE!
Opis działalności
Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Produkty i usługi
Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem oraz sprzedażą węgla. Jesteśmy w stanie zaproponować klientom wysokiej jakości produkty w stosunkowo przystępnych cenach. W skład bogatej oferty wchodzi między innymi sprzedaż ekogroszku. Materiał ten jest często wykorzystywany do ogrzewania domów. W razie potrzeby dostarczamy również ekogroszek kamienny. W asortymencie znajduje się miał, który mimo niskiej ceny charakteryzuje się wysoką kalorycznością. Na Państwa życzenie zajmiemy się załadunkiem, dowozem i rozładunkiem zamówionego surowca. Szeroka oferta obejmuje także sprzedaż piasku, żwiru oraz ziemi ogrodowej.

Wśród świadczonych przez nas usług znajdują się prace terenowe z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu. Wysokiej jakości urządzenia oraz wykwalifikowana kadra w szybkim czasie zajmie się realizacją powierzonych zadań. Dysponujemy także koszową ładowarką, co jest bardzo przydatne szczególnie podczas budowy domu. Dodatkowo specjalizujemy się w niwelacji terenu, która jest niezbędną czynnością, jeśli planują Państwo stworzyć ogród bądź zagospodarować wolną przestrzeń trawnikiem.

Zatrudniamy tylko specjalistów, dzięki czemu klienci mają pewność, że realizacja zleceń będzie przebiegać zgodnie z planem i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych kontrahentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować rzetelne podejście do każdego zadania. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania, które sprawdzą się w poszczególnych przypadkach.

Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Gowarzewie (województwo wielkopolskie) lub kontaktu telefonicznego. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i różnych przedsiębiorstw oraz firm. Z naszej pomocy skorzystali kontrahenci z Poznania, Śremu, Środy Wielkopolskiej i Wrześni.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Oborniki, Września, Środa Wlkp., Śrem, Poznań

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń