Agromarket

Sprzedaż ciągników, kombajnów i innych maszyn rolniczych

Hurtownie rolnicze
62-023 Jaryszki 4 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agromarket

Informacje

Opis działalności
Agromarket to firma z siedzibą w Jaryszkach, niedaleko Poznania. Prowadzi też filie w Żninie, Kutnie i Zamościu. Działa od 1993 roku sprzedając pochodzące od polskich i zagranicznych producentów maszyny rolnicze. Oferuje też części zamienne do nich i wykonywanie kompleksowych prac serwisowych.
Produkty i usługi
Serwis maszyn rolniczych, który oferuje Agromarket, prowadzony jest zarówno w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Prace wykonywane są przez doświadczonych mechaników, z użyciem specjalistycznych narzędzi i oryginalnych części zamiennych, które można w hurtowni kupić, tak samo, jak ogumienie. Usługi serwisowe firma wykonuje zarówno w swojej siedzibie, jak i dojeżdża do klientów, a to przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Naprawom poddawane są najczęściej ciągniki rolnicze i to właśnie traktory są też najchętniej kupowane przez klientów przedsiębiorstwa. Przy zakupie można skorzystać z pośrednictwa kredytowego. Na ofertę składają się również kombajny zbożowe, opryskiwacze i przyczepy rolnicze. Dostępne są ponadto rozrzutniki obornika, siewniki, pługi i brony, np. talerzowe. Nie brakuje też innych maszyn, do których zaliczają się:
-paszowozy,
-wozy asenizacyjne,
-separatory do ziarna,
-przenośniki taśmowe,
-rozdrabniacze,
-zgniatacze.
-ładowarki,
-owijarki,
-zbieracze kamieni,
-pielniki.

Nie są to wszystkie maszyny sprzedawane przez spółkę, a wśród pozostałych znajdują się np. kosiarki w odmianach bijakowej, bębnowej i dyskowej.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej o sprzedawanych maszynach i wykonywanych usługach znajduje się na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje maszyny różnych marek, w tym Deutz-Fahr, Lamborghini, Hardi, Kongskilde, Metaltech, Kverneland, Sipma i Pronar.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń