Agromarket Sprzedaż maszyn rolniczych, Hurtownia Rolnicza

Sprzedaż i naprawa ciągników rolniczych

Serwis sprzętu rolniczego
62-023 Jaryszki 4 wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Agromarket Sprzedaż maszyn rolniczych, Hurtownia Rolnicza

Informacje

Opis działalności
Agromarket to firma działająca w branży rolniczej. Jej siedziba znajduje się w Jaryszkach, niedaleko Poznania. W innych miejscach Polski przedsiębiorstwo otworzyło swoje filie. Sprzedaje przede wszystkim maszyny rolnicze oraz zajmuje się ich naprawą. Współpracuje z najbardziej znanymi producentami sprzętu używanego w gospodarstwach rolnych.
Produkty i usługi
Agromarket wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów prowadzących gospodarstwa rolne i dostarcza nowe oraz używane pojazdy krajowych i zagranicznych producentów. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że klienci otrzymują dokładnie to, czego potrzebują pod względem ceny, funkcjonalności i niezawodności. Przykładem są ciągniki rolnicze marek Deutz-Fahr i Lamborghini. Do ciągników można dokupić specjalne akcesoria oraz części zamienne i ogumienie. Wymianą części mogą zająć się pracownicy Agromarket. W doskonale wyposażonej hal serwisowej wykonywane są naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Dodatkowo firma dojeżdża do klientów w celu wykonania napraw.

Poza ciągnikami przedsiębiorstwo sprzedaje kombajny zbożowe oraz przyczepy, w tym samozaładowcze. Dostępne są też brony talerzowe, kultywatory, siewniki i zbieracze do słoneczników oraz kukurydzy. Na klientów czekają również opryskiwacze, rozrzutniki obornika, ładowarki teleskopowe i przegubowe, a także owijarki do bel siana. Oferta obejmuje także:
-agregaty do użytków zielonych,
-pogłębiacze,
-podbieracze pokosów,
-pielniki,
-zbieracze kamieni,
-paszowozy,
-pługi,
-separatory do ziarna,
-przenośniki ślimakowe,
-rozdrabniacze.

Dostępne są też kosiarki bijakowe, bębnowe i dyskowe, wozy asenizacyjne, zamiatarki oraz pługi śnieżne.

W ramach kompleksowego wsparcia przedsiębiorstwo pomaga uzyskać kredyt na zakup sprzętu rolniczego.

Oferta przygotowana przez Agromarket jest rozbudowana, dlatego najlepszym sposobem na jej pełne poznanie jest wejście na stronę internetową lub osobiste odwiedzenie firmy. Można też zadzwonić z pytaniami dotyczącymi maszyn, części i usług oraz napisać e-maila.
Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje maszyny różnych marek, w tym Deutz-Fahr, Lamborghini, Hardi, Kongskilde, Metaltech, Kverneland, Sipma i Pronar.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe