Kryś Andrzej. Zakład ślusarski

Obróbka skrawaniem i usługi ślusarskie – najwyższy poziom najniższa cena.

Obróbka metali
ul. Szklarniowa 24 (Swarzędz-Jasin), 62-020 Jasin wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 817 28 73
Adres korespondencyjny
ul. Szklarniowa 24 (Swarzędz-Jasin), 62-020 Jasin wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Kryś Andrzej. Zakład ślusarski to firma zlokalizowana w Jasinie, w powiecie poznańskim. Specjalizujemy się usługach związanych z obróbką skrawaniem oraz usługach ślusarskich.
Produkty i usługi
Prowadzony przez nas zakład ślusarski to przede wszystkim profesjonalne usługi związane z obróbką metali. Świadczymy szereg najrozmaitszych usług związanych z naszą dziedziną – oda spawania do szlifowania.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dwudziestu pięciu lat. Poprzez cały ten czas udało nam się zebrać odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- szlifowanie
- wiercenie otworów
- obróbkę CNC
- spawanie aluminium
- toczenie CNC

Dodatkowo zajmujemy się również wierceniem w metalu oraz frezowaniem CNC. Możemy podjąć się skrawania stopów aluminiowych oraz spawania stopów kolorowych. Wykonujemy przede wszystkim spawanie tig. Nasza działalność to także obróbka tworzyw sztucznych.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które pozwalają nam na przeprowadzenie wszystkich naszych prac w sposób niezwykle precyzyjny.

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie oraz obszerną i nieustannie aktualizowaną wiedzę są w stanie wykonać każde powierzone im zadanie.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń