AMTR Skrzynie biegów regeneracja, sprzedaż, serwis, naprawa

Regeneracja konwerterów i regulacja sprzęgła w skrzyni biegów

Skrzynie biegów
ul. Sarnia 65, 62-090 Kiekrz wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
AMTR Skrzynie biegów regeneracja, sprzedaż, serwis, naprawa
ul. Sarnia 65, 62-090 Kiekrz wielkopolskie
NIP
7811684036
Telefon
AMTR Skrzynie biegów regeneracja, sprzedaż, serwis, naprawa

Informacje

Opis działalności firmy AMTR Skrzynie biegów regeneracja, sprzedaż, serwis, naprawa w Kiekrz
AMTR już od 2022 roku świadczy usługi w branży samochody - skrzynie biegów. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich Klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Kiekrzu, w województwie wielkopolskim.
Produkty i usługi
Jako zespół warsztatu samochodowego AMTR zajmujemy się regeneracją manualnych oraz automatycznych skrzyń biegów, które niestety dosyć często ulegają awarii w porównaniu do innych podzespołów układu napędowego. Przyczyn ich usterki można upatrywać między innymi w niewłaściwej eksploatacji, zbyt rzadkiej wymianie oleju, zmianie biegów przy niedociśniętym sprzęgle, działaniu niskich temperatur lub po prostu zwykłym zużyciu.

Bez względu na powód, naprawa skrzyń biegów przez wykwalifikowanego mechanika jest niezbędna, żeby auto mogło prawidłowo funkcjonować, dlatego, że zadaniem tego podzespołu jest zmiana przełożeń, a także umożliwienie kierowcy efektywnej jazdy, między innymi poprzez dbanie o silnik i utrzymywanie niskich obrotów. Jakakolwiek usterka tej części samochodowej wiąże się z poważnymi problemami przy prowadzeniu pojazdu. Zachęcamy więc do natychmiastowego zgłaszania usterek naszemu zespołowi, który oferuje takie usługi jak:
- naprawa skrzyń biegów manualnych,
- naprawa skrzyń biegów automatycznych,
- regeneracja konwerterów sprzęgieł,
- regulacja sprzęgła w skrzyni biegów,
- remonty kapitalne skrzyń biegów,
- diagnostyka komputerowa skrzyń biegów.

Wymienione usługi realizujemy w niemal wszystkich samochodach osobowych i busach, choć najczęściej zdarza nam się regenerować skrzynię biegów w autach marki:
- Toyota,
- Opel,
- Ford,
- Kia,
- Audi,
- Mercedes.

Osoby, które zauważą zgrzytanie w trakcie próby zmiany biegu, niepokojące dźwięki w obrębie skrzyni, ślizganie się biegów lub ich wyskakiwanie, powinny z pewnością poddać samochód szczegółowej diagnostyce. Nasz zespół chętnie się tym zajmie i usunie usterki w obrębie układu napędowego - warsztat AMTR w Kiekrzu.
Zasięg działania
Firma AMTR Skrzynie biegów regeneracja, sprzedaż, serwis, naprawa z lokalizacji: Kiekrz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń