Rw-Tech Robert Woźniak

Koparka-ładowarka do twojej dyspozycji.

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Wczasowa 6, 62-090 Kiekrz wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 283 528
ul. Wczasowa 6 62-090 Kiekrz (Rokietnica)
604283528
Adres korespondencyjny
ul. Wczasowa 6, 62-090 Kiekrz wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Naszą specjalizacją są wykopy, roboty ziemne, wynajem koparek i usługi koparko – ładowarką. Oferujemy usługi wysokiej jakości zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.
Opis działalności
Rw-tech - prace ziemne koparko-ładowarką, Kiekrz, Rokietnica, Poznań i okolice.
Produkty i usługi
Rw-Tech Robert Woźniak to firma działająca w branży budowlanej. Naszą specjalnością są prace ziemne związane z przygotowaniem terenu pod inwestycje, prowadzenie prac ziemnych i porządkowanie terenu po zakończonych pracach budowlanych. Cechuje nas precyzja wykonywanych robót, terminowość realizacji zleceń i korzystne ceny usług. Prowadzimy prace ziemne zarówno dla indywidualnych klientów, jak i na budowach dużych obiektów przemysłowych, gdzie współpracuje ze sobą wiele ekip wykonawczych.

Decydując się na wynajem koparko-ładowarki w Rw-Tech, otrzymujesz odpowiednią maszynę do realizacji prac ziemnych, a także doświadczoną i sprawną obsługę urządzenia. Skorzystanie z naszych usług pozwoli na znaczne skrócenie czasu budowy i zmniejszenie jej kosztów.

Fachowo i precyzyjnie wykonujemy wykopy w uzbrojonym terenie, zachowując istniejące instalacje w nienaruszonym stanie. Nasze doświadczenie pozwala na realizację prac ziemnych nawet w trakcie trwania prac archeologicznych. Pomagamy sprawnie i bez wysiłku układać rury, przewody i zbrojenia pod fundamenty. Profesjonalnie realizujemy wykopy pod sieci światłowodowe, kable energetyczne oraz instalacje wodne. Pracujemy także w trybie wykop i zasyp. Precyzja prowadzonych przez nas robót pozwala również na doprowadzenie terenu do stanu pierwotnego.

Specjalizujemy się ponadto w usuwaniu istniejących budynków, instalacji i uzbrojenia terenu. Umiejętnie, sprawnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa realizujemy prace rozbiórkowe domów, ogrodzeń i budowli. Podczas wyburzenia budynków istnieje możliwość przygotowania gruzu do wykorzystania przy niwelacji terenów. Skorzystanie z naszej koparko-ładowarki do rozbiórki zwiększa bezpieczeństwo prac i zapewnia zachowanie zasad BHP.

Warto z skorzystać z naszego doświadczenia ispecjalistycznego sprzętu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 604 283 528 oraz pod adresem e-mail: robert@rwtech.pl.
Marki i specjalizacje
"RW Tech" specjalizuje się w wykopach precyzyjnych, które są niezbędne przy kładzeniu wszelkiego rodzaju instalacji, a nawet w trakcie prac archeologicznych.

* Wykopy precyzyjne,
* Wykopy pod sieci zewnętrzne,
* Wykopy pod sieci światłowodowe (wykopy pod światłowody),
* Wykopy pod wodociągi, kanalizacje, linie gazowe,
* Wykopy fundamentowe,
* Wykopy pod stawy i oczka wodne,
* Przyłącza wodne i kanalizacyjne,
* Wyburzenia i rozbiórki,
* Prace ziemne,
* Niwelacja terenu,
* Korytowanie,
Certyfikaty
Świadczymy pełen wachlarz usług w zakresie prac ziemnych. Posiadamy ogromne doświadczenie związane z przygotowaniem terenu pod budowę obiektów przemysłowych.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Środa Wlkp., Wolsztyn, Poznań, Nowy Tomyśl, Oborniki, Gniezno, Września, Śrem, Grodzisk Wlkp., Międzychód

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń