Kwiaciarnia Liwia

Kwiaciarnie
ul. Swarzędzka 2, 62-006 Kobylnica wielkopolskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Siedzibą Kwiaciarnia Liwia jest Kobylnica w województwie wielkopolskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Kwiaciarnie.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: m.wiechec123@wp.pl lub telefonicznej 726 180 182 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 62-006 Kobylnica ul. Swarzędzka 2,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Kwiaciarnia Liwia: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Kwiaciarnia Liwia.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
N
Zygmunt Noslik.
Kwiaty zawsze świeże. Obsługa pierwsza klasa. Ceny przystępne. Podjazd dla wózków inwalidzkich. Duży parking. Kwiaciarnia znajduje się w samym centrum Kobylnicy. Z tyłu sklepu Słoneczko, obok Time-Pizza i Poczty. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.