Mirostal

Złomowanie pojazdów

Autozłom
ul. Kościelna 45, 62-052 Komorniki wielkopolskie
(9 opinii) napisz opinię
Mirostal

Informacje

Opis działalności
Firmę Mirostal założyliśmy w Komornikach, na terenie województwa wielkopolskiego. Od 2016 roku prowadzimy skup surowców wtórnych oraz zajmujemy się kasacją pojazdów.
Produkty i usługi
W Mirostalu zajmujemy się złomowaniem pojazdów. Wystawiamy dokumenty niezbędne do wyrejestrowania samochodu w Wydziale Komunikacji oraz kartę przekazania odpadów. Dysponujemy wagami elektronicznymi, dzięki którym dokładnie możemy określić wagę skupowanego lub sprzedawanego towaru w celu wyceny.

Skupujemy i sprzedajemy materiały, takie jak:
- żeliwo,
- miedź,
- aluminium,
- pobiał,
- mosiądz,
- cynk,
- kwasówka k.o.,
- brąz,
- ołów,
- znal.

Skupujemy wióry aluminiowe, miedziowe, mosiężne i ze stali nierdzewnej. Skupujemy także karoserie samochodowe, silniki elektryczne, garnki nierdzewne, akumulatory, chłodnice i puszki.

Istnieje możliwość odbioru pojazdu z siedziby Klienta. Wycena oraz odbiór samochodów jest bezpłatny.

Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny za każdą ilość przekazanego nam towaru. Chętnie nawiążemy kontakt z firmami, które posiadają hurtową ilość odpadów nadających się do recyklingu.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - firma Mirostal w Komornikach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

(9 opinii) napisz opinię
K
Kuja999
Sprzedaliśmy im hurtowe ilości stali. Sami odebrali towar własnym sprzętem. Kasę dostaliśmy od ręki. Polecam współpracę.
Ł
Łukasz
Mają bardzo uczciwe ceny za skup niewielkich ilości stali. Zawsze przyjmują każdą ilość i płacą gotówką.
K
Kuba
Oddałem im tu wrak mojego auta. Wykonali kasację i oczywiście wystawili wszystkie potrzebne dokumenty, żebym mógł wyrejestrować auto. Szybka i miła obsługa.
E
Eryk
Materiały, które oddałem tam do skupu, zostały dokładnie zważone i wycenione. Jestem zadowolony.
I
Ireneusz
Oddaję tam puszki na skup. Mają lepsze ceny niż konkurencja i miłą obsługę. Polecam.
A
Alek
Zajmuję się renowacją mebli i często potrzebuję różnych stalowych elementów, z których wykonuję ciekawe przedmioty. W tym skupie złomu znalazłam już wiele przydatnych elementów.
A
Adrian
Oddałem tej firmie mój samochód do złomowania. Proces przebiegł bardzo szybko, a ja otrzymałem wszelkie niezbędne dokumenty. Polecam.
B
Bartosz
Kupiłem dom z działką, na której było pełno żelaznego złomu. Ta firma zaoferowała mi odbiór materiałów i wycenę. Jestem bardzo zadowolony, bo w końcu mogę przejść do prac porządkowych w moim ogródku i nic mi w tym nie przeszkadza.
C
Czarek
Mają bardzo atrakcyjne ceny skupu. Miałem dosyć dużą ilość złomu i szukałem miejsca, w którym stawki będą wysokie. W tej firmie jest także miła obsługa, dlatego polecam.