Przedszkole im. Króla Maciusia I

Wykwalifikowani pedagodzy, którym możesz zaufać.

Przedszkola publiczne
ul. Korczaka 5, 62-052 Komorniki wielkopolskie
Poniedziałek 06:00 - 17:00
Wtorek 06:00 - 17:00
Środa 06:00 - 17:00
Czwartek 06:00 - 17:00
Piątek 06:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Przedszkole im. Króla Maciusia I

Informacje

Opis działalności
Przedszkole Króla Maciusia I mieści się w dwukondygnacyjnym budynku w centrum Komornik, w województwie wielkopolskim. Placówka działa od 1983 roku.
Produkty i usługi
Nasza placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 6-17. Wieloletnia praktyka sprawia, że cieszymy się uznaniem i zaufaniem rodziców, którzy postanowili zostawić pod naszą opieką swoje dzieci. Nasi pedagodzy to wykwalifikowana kadra, którzy zdobywszy wszelkie umiejętności świadczą usługi na wysokim poziomie. Miła aparycja, doświadczenie zawodowe oraz empatia sprawia, że dzieci uwielbiają naszych opiekunów, dzięki czemu możemy stworzyć cudowne, bezpieczne i ciekawe miejsce dla maluchów.

Posiadamy plac zabaw. W przedszkolu może przebywać 145 przedszkolaków w 6 grupach: Kukułeczki, Podróżnicy, Czarodzieje, Dobosze, Pisarze i Iskierki. Sale dla dzieci są, przestronne, funkcjonalne, przytulne i bezpiecznie urządzone, wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne, sprzęt do gier i zabaw. Pięć sal posiada samodzielne węzły sanitarne. Przedszkole posiada również dobrze wyposażoną salkę do zajęć dodatkowych. Posiada również pomieszczenia, w których gromadzone są pomoce dydaktyczne i dodatkowy sprzęt do zabaw oraz pokój nauczycielski.

Oferujemy wiele ciekawych zajęć oraz atrakcji, które wspomagają prawidłowy rozwój dzieci, oraz pobudzają ich kreatywność oraz ciekawość świata. Wierzymy, że nasze przedszkole jest idealnym miejscem dla Państwa dziecka. Zachęcamy do rekrutacji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń