"Hörmann-Polska" Sp. z o.o.

ul. Otwarta 1, 62-052 Komorniki wielkopolskie
(13 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
Telefon
(61) 819 73 00

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Hörmann-Polska" Sp. z o.o. jest Bramy i ogrodzenia. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Komorniki w województwie wielkopolskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z "Hörmann-Polska" Sp. z o.o. poprzez email: info@hormann.pl lub telefon: (61) 819 73 00 .
Jeśli chcesz nawiązać z "Hörmann-Polska" Sp. z o.o. kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 62-052 Komorniki ul. Otwarta 1,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Hörmann-Polska" Sp. z o.o..

Opinie

(13 opinii) napisz opinię
R
Rafał
Absolutna porażka zarówno jeśli chodzi o produkt jak i obsługę klienta. Kupiłem drzwi wejściowe za bagatela 16 tys zł, które okazują się nie być szczelne. Od ponad pół roku Hormann nie potrafi rozwiązać problemu tylko trwa przepychanka między firmą która montowała i serwisem centralnym Hormann. Po 5 wizytach z Hormanna jedno jest pewne - szukają sposobu na uniknięcie odpowiedzialności
M
Marysia
Duży wybór produktów i co dla mnie najbardziej znaczące z długoletnią gwarancją i opieką serwisową. Jestem zadowolona z wyboru produktu i jego dokładnego montażu. Brama w codziennym użytkowaniu sprawuje się doskonale, a do tego wygląda perfekcyjnie.
K
KorneliaS
Brama garażowa i napęd do niej pierwsza klasa. Jakość wykonania na wysokim poziomie. A samo użytkowanie, co przecież najważniejsze, bardzo łatwe. I to zarówno otwierajac garaż ręcznie, za pomocą pilota, czy aplikacji na smartfona - wszystko łatwe, przyjemne i intuicyjne.
D
Dominika
Świetnie portfolio, z którego dzięki fachowej obsłudze dopasowałam bramę idealną do swego garażu. Montaż terminowy i precyzyjny, tak że brama działa niezawodnie i wygląda fantastycznie.
C
Czarniecki
Fantastycznie działajace rozwiązanie bramy segmentowej. Działa lekko i jest bardzo wygodna w użytkowaniu. idealnie komponuje się z elewacją budynku. Wysoka jakość wykonania, co widac po detalach modelu który mamy. I do tego warunki gwarancyjne dużo lepsze niż u konkurencji
M
J
Mariusz Jasitczak
Polecam!
K
K
K
Kamila Klara Korczak
Dobry produkt, długa gwarancja, komfortowe użytkowanie - to niewątpliwe atuty produktów od Hormanna. Do tego design który naprawdę się podoba.
S
M
Sonia Mańczak
Posiadam segmentową bramę garażową Waszej marki. Jestem bardzo zadowolona z tej inwestycji gdyż sprawuje się świetnie i działa bez zarzutu. Długi okres gwarancyjny daje mi gwarancję długiej żywotności bramy i potwierdza jej wysoką jakość.
R
Rybarczyk
Jeżeli brama garażowa to tylko Hormann. Najlepsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania wśród bram na rynku. Niby juz wszystko zostało zrobione ale Hormann zaskakuje nowymi rozwiązaniami i poprawianiem tego, co już jest. Wygoda z użytkowania jest bardzo duża a do tego awaryjność tych bram jest żadna.
A
Anna
Polecam jeśli już to Hoormana w Krzywej woj dolnośląskie. Fachowcy w tym co robią, doradztwo doskonałe, wysoka kultura w obsłudze klienta. Pozdrawiam Anna M.
R
Roman
polecam oddział Krotoszyn
S
N
szczęśliwy nabywca
Odwiedzani tzw "Partnerzy Autoryzowani" nie błyszczą wiedzą, mniejsze firmy są elastyczniejsze i atrakcyjniejsze cenowo
K
klient
najlepsza i najszybsza brama
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.