El-Mix Profesjonalna malarnia proszkowa

Lakiernia proszkowa

Malowanie i lakierowanie proszkowe
Dopiewska 115, 62-070 Konarzewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
507 115 617
Adres korespondencyjny
Dopiewska 115, 62-070 Konarzewo wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
El-Mix Zakład Usługowo-Handlowy znajduje się w Konarzewie, niedaleko Poznania. Osobą decyzyjną jest Elżbieta Ratajczak. Działalność powstała w 1998 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w malowaniu i lakierowaniu proszkowym. Prowadzimy bardzo nowoczesną lakiernię, w której malujemy elementy wielkogabarytowe. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Malowanie proszkowe jest nowoczesną metodą pokrywania powierzchni. Ponieważ posiada tak wiele zalet, coraz więcej Klientów decyduje się na skorzystanie z usług firmy El-Mix. Przede wszystkim lakierowanie nadaje powierzchni odpowiednią ochronę przed czynnikami z zewnątrz. Chroni je przed wysoką temperaturą, chemikaliami i urazami mechanicznymi. Nadaje także blask i elegancję malowanym elementom. Jest ekologiczną metodą, która nie wykorzystuje chemicznych rozpuszczalników, a praca jest wykonywana w szczelnie zamkniętych układach wentylacyjnych.

Aby powierzchnia Państwa urządzenia lub narzędzi nabrała właściwości antykorozyjnych, wystarczy skorzystać z naszych usług.

Oferujemy:
- malowanie balustrad,
- malowanie elementów ślusarskich,
- malowanie schodów,
- malowanie ogrodzenia,
- malowanie felg,
- malowanie elementów ciężkich,
- malowanie konstrukcji stalowych.

Zajmujemy się malowaniem proszkowych dużych elementów. Nasza lakiernia jest przystosowana do malowania urządzeń wielkogabarytowych.

Malowanie powierzchni metalowych, stalowych i aluminiowych odbywa się poprzez wykorzystanie naelektryzowanych farb proszkowych, a następnie podgrzanie malowanego elementu do temperatury 160-200 stopni. Dzięki temu proces polimeryzacji utworzy idealną powłokę lakierniczą.

Gwarantujemy terminowe wykonanie każdej usługi. Zapraszamy do współpracy z firmą El-Mix z Konarzewa. Więcej informacji widnieje na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
łódzkie, lubuskie, opolskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń