PPHU Transstone Przemysław Ujma

Profesjonalny dostawca kruszyw i kamieni ozdobnych.

Kamień i kruszywa
ul. Kościelna 96, 62-070 Konarzewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PPHU Transstone Przemysław Ujma

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Transstone mieści się w Konarzewie, w powiecie poznańskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Osobą decyzyjną w firmie jest Przemysław Ujma. Zajmujemy się sprzedażą kruszyw i kamieni ozdobnych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Jako profesjonaliści w branży nie tylko sprzedajmy produkty, jakimi są kruszywa i opał, ale także świadczymy ich transport pod wskazany adres.

Posiadamy bogate doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy już szerokie grono stałych i zadowolonych Klientów, do którego pragniemy zaprosić i Was.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do Klientów indywidualnych, ale także firm i przedsiębiorstw poszukujących sprawdzonego dostawcy kruszyw i materiałów opałowych.


Nasza oferta to między innymi :
-kamienie
-kamienie ogrodowe
-kruszywa
-kostka granitowa
-grysy
-grejsy
-węgiel
-miał
-ekogroszek
-polski węgiel
-orzech

Transport zakupionych materiałów świadczymy dzięki wykorzystaniu własnej, profesjonalnej floty transportowej. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, korzystne warunki współpracy, profesjonalne doradztwo oraz terminowość

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń