PBGAZ Przemysław Byczyk - Serwis Kotłów Gazowych

Autoryzowany serwis firmy Buderus i Ariston - czołowych producentów kotłów

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Jana III Sobieskiego 24, 62-025 Kostrzyn wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PBGAZ Przemysław Byczyk - Serwis Kotłów Gazowych

Informacje

Opis działalności
Firmę PBGAZ założyliśmy w 2017 roku na terenie Kostrzyna, w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się obsługą instalacji sanitarnych i grzewczych, od fachowego doradztwa i sprzedaży, po montaż i serwis. Działamy pod kierownictwem Przemysława Byczyka. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Wszystkie osoby zainteresowane zakupem instalacji grzewczych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Jako doświadczona kadra PBGAZ zapewniamy fachowe doradztwo podczas doboru instalacji grzewczych do każdego typu obiektu - domu, firmy, czy biura. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Ariston i Buderus, co oznacza, że współpracujemy z czołowymi producentami kotłów gazowych i mamy odpowiednią wiedzę na temat ich działania, czy naprawy.

Podczas sprzedaży kotłów centralnego ogrzewania bierzemy pod uwagę rozmiar pomieszczeń, które mają być ogrzewane i potrzeby Klientów. Chcemy dostarczyć urządzenie grzewcze, które nie będzie generowało wysokich rachunków, jednak pozwoli swobodnie ogrzać cały lokal. Nasze kotły to urządzenia proste w obsłudze, niewymagające częstej i kosztowej eksploatacji. Oferujemy nowoczesne modele kotłów gazowych, do których nie trzeba dokładać paliwa.

W ramach usług serwisowych nasi pracownicy wykonują takie zadania jak:
- montaż i pierwsze uruchomienie urządzenia,
- okresowe przeglądy kotła,
- diagnostyka instalacji,
- naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna.

Montujemy nie tylko kotły, ale również podgrzewacze wody, czyli piecyki oraz pompy ciepła. Serwisujemy urządzenia marki Termet, Dedietrich, Buderus, czy Ariston. Obsługujemy Klientów z całego województwa wielkopolskiego, w szczególności na terenie Poznania i powiatów Wrześni, Gniezna oraz Środy Wielkopolskiej.

Zapraszamy do kontaktu - firma PBGAZ z Kostrzyna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gnieźnieński, poznański, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń