PBGAZ Przemysław Byczyk - Serwis Kotłów Gazowych

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Jana III Sobieskiego 24, 62-025 Kostrzyn wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
503 990 992
Adres korespondencyjny
ul. Jana III Sobieskiego 24, 62-025 Kostrzyn wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.
Produkty i usługi
Wbrew pozorom ciepło nie jest niezbędne w naszych domach jedynie zimą. Nikt z nas nie wyobraża sobie przecież braku ciepłej wody w kranie i to niezależnie od pory roku. Nie da się jednak ukryć, że to właśnie sezon grzewczy stanowi największe obciążenie dla kotłów i pieców. Naprawa kotłów grzewczych wymaga wyjątkowo obszernej wiedzy, doświadczenia oraz precyzji. Wszystkie te cechy wyróżniają pracujących w PBGAZ ekspertów. Zadbaliśmy o to, aby przygotowanie teoretyczne szło w parze z praktycznymi umiejętnościami. Udało nam się stworzyć zespół złożony wyłącznie z najwyższej klasy profesjonalistów.

PBGAZ to firma, która wykonuje kompleksowe prace związane z pierwszym uruchomieniem, konserwacją oraz naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi urządzeń grzewczych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wiodącego na rynku producenta kotłów - firmy Buderus.

Serwis kotłów gazowych i montaż urządzeń to kolejne usługi, które oferujemy. Naprawa urządzeń gazowych powinna być wykonana tuż przed rozpoczęciem sezonu grzewczego, a regularne serwisowanie zmniejsza ryzyko wystąpienia poważnej, kosztownej awarii. Właśnie z tego powodu zachęcamy wszystkich do systematycznego dokonywania przeglądów.

Kotły Buderus należą do jednych z najczęściej wybieranych przez Polaków. Nie dzieje się tak bez przyczyny – uchodzą za stosunkowo bezawaryjne, a przy tym są dostępne w rozsądnej cenie.

Buderus jest jednak tylko jedną z wielu firm, dla których świadczymy serwis. Termet, Ariston czy De Dietrich to kolejne marki urządzeń grzewczych, których właściciele mogą się do nas zwrócić w przypadku problemów z ich właściwym funkcjonowaniem. Doskonale znamy nie tylko budowę oraz schematfunkcjonowania tych urządzeń, ale również przyczyny zarówno tych częstszych, jak i rzadszych awarii. Nasi pracownicy nie działają jednak schematycznie i do każdego przypadku podchodzą indywidualnie, w pełni angażując się w rozwiązanie problemu. Zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego, jak i mailowego!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Gniezno, Września, Środa Wlkp., Poznań

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń