"Sigma" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Oleje techniczne i smary
ul. Słowackiego 5, 62-025 Kostrzyn wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma "Sigma" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe prowadzi działalność w branży Oleje techniczne i smary. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Kostrzyn w województwie wielkopolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: info@sigma-wp.com.pl lub telefonicznej 602 235 380 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Z przedstawicielem firmy "Sigma" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 62-025 Kostrzyn ul. Słowackiego 5,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Sigma" Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
Sebek
Polecam. Sprawdzony dobry produkt.
M
Marek
Najlepsze oleje. Kupuję u nich Castrol, dają dobre ceny. Pan z którym zawsze się dogaduję bardzo rzeczowy, ogólnie wszystko w porządku. Polecam współpracę.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.