Salon Jubilerski Szkatułka

Biżuteria z najpiękniejszych minerałów

Biżuteria złota i srebrna
ul. Nektarowa 1/11, 62-050 Krosno wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Salon Jubilerski Szkatułka

Informacje

Opis działalności
Tych z Państwa, którzy szukają wyjątkowego prezentu dla kogoś bliskiego, lub sami chcą kupić dla siebie oryginalną biżuterię, zapraszamy do Salonu Jubilerskiego Szkatułka, który założyliśmy w Mosinie w województwie wielkopolskim. Znajdziecie tu setki wyrobów jubilerskich, od eleganckich i klasycznych modeli, po niecodzienną biżuterię. Właścicielką salonu jest Aleksandra Kozak.
Produkty i usługi
W ofercie Salonu Jubilerskiego Szkatułka zgromadziliśmy liczne wyroby ze złota, srebra oraz najpiękniejszych minerałów wydobywanych na Ziemi. Oferujemy ponadczasową i elegancką biżuterię dla Pań, do każdej kreacji. Sprzedajemy także biżuterię męską, która stanowi również gustowny dodatek na specjalne okazje lub na co dzień. Jeżeli szukacie Państwo czegoś naprawdę wyjątkowego, polecamy biżuterię ze szkła weneckiego, pochodzącego z wyspy Murano. Szkło weneckie jest zupełnie inne niż większość materiałów wykorzystywanych do produkcji biżuterii. Ozdoby mają zawsze unikatowe barwy i wzory. Niezwykłe ornamenty i kształty z pewnością przykuwają wzrok, więc biżuteria z tego materiału będzie doskonała dla każdej osoby, która lubi się wyróżniać.

W naszej ofercie można również znaleźć piękne pierścionki zaręczynowe. Obsługa pomoże w wyborze odpowiedniego rozmiaru i przekaże szczegółowe informacje na temat szlachetnych kruszców, z jakich został wykonany kamień, czy sama obrączka.

Sprzedajemy także:
- kolczyki srebrne i złote,
- łańcuszki,
- bransoletki,
- naszyjniki,
- zawieszki do naszyjników.

Zajmujemy się także naprawą biżuterii. Jeżeli ukochany łańcuszek pękł lub stary pierścionek ze srebra stracił swój blask, zapraszamy do naszego zakładu jubilerskiego.

Czekamy na Państwa w Salonie Jubilerskim Szkatułka w Mosinie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń