KROTOS

Kurki kulowe.

ul. Tylna 31, 62-050 Krosno wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 468 781
602468781
junior@box43.pl
Adres korespondencyjny
ul. Tylna 31, 62-050 Krosno wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Oferta
Produkowane przez nas kurki kulowe znajdują zastosowanie w instalacjach gazowych, wodnych, ciepłowniczych. Można je wykorzystywać wszędzie tam, gdzie czynniki nie wykazują właściwości agresywnych.

Doskonała jakość

Jakość naszych wyborów jest kontrolowana na każdym etapie procesu produkcji. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów na korpus, kulę i uszczelnienia oraz pełna kontrola na stanowisku prób zapewnia ich niezawodne funkcjonowanie przez wiele lat.

Sprawdzone materiały i procedury

Stosowane przez nas materiały są zgodne obowiązującymi normami dla tego typu produktów i przyjętymi standardami technicznymi. Posiadamy Kwalifikacje Metod Spawania WPQR (Welding Procedure Qualification Record) oraz Technologiczne Instrukcje Spawania WPS (Manufacturer’s Welding Procedure Specification). Stale rozbudowujemy i modernizujemy park maszynowy, by zapewnić naszym klientom doskonały produkt końcowy.

Pełna dokumentacja techniczna

Nasze wyroby spełniają normy Unii Europejskiej (zgodnie z Dyrektywą 2014/68/UE), posiadają Aprobatę Techniczną, certyfikat zatwierdzenia UDT oraz pozytywną ocenę Państwowego Zakładu Higieny. Regularnie są testowane w laboratorium Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. Każdy produkt ma swój unikatowy numer identyfikacyjny, dokumentację techniczną oraz dwuletnią gwarancję.

Dane techniczne kurków kulowych

Kurki produkowane są w zakresie:

– średnicy: DN 50, DN65i DN 80

– ciśnienia: do PN 40 (4,0 Mpa)

– temperatury: gaz od -30 do 80°C, woda do 150°C

Zapraszamy do współpracy. Oferujemy również pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych wyrobów. Jesteśmy w stanie zrealizować także duże zamówienia oraz wyprodukować kurki według specyfikacji zamawiającego.
Opis działalności
Produkcja kurków kulowych do wody i gazu.
Produkty i usługi
Firma Krotos, wcześniej Junior powstała w 1997 roku, od początku zajmując się produkcją kurków kulowych do wody i gazu. Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na armaturę wodno-gazową oraz wysokie wymagania klientów, dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były jak najlepszej jakości. Stosowane przez nas materiały są zgodne z wszelkimi obowiązującymi normami, a produkcja naszych kurków oparta jest na najnowszych technologiach, przy użyciu nowoczesnych maszyn i urządzeń.

Firma JUNIOR posiada wszystkie niezbędne pozwolenia, atesty i certyfikaty, które pozwalają na produkcję i sprzedaż kurków kulowych na terenie całego kraju. Na nasze wyroby udzielamy dwuletniej gwarancji oraz oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Kurki kulowe przeznaczone są dla sieci gazowych, wodnych, ciepłowniczych oraz wszędzie tam, gdzie czynniki nie wykazują właściwości agresywnych. Zastosowane wysokiej jakości materiały na korpus, kulę i uszczelnienia oraz stuprocentowa kontrola na stanowisku prób zapewnia ich niezawodne funkcjonowanie. Kurki produkowane są w zakresie:

* średnicy: DN 32 - 80 mm
* ciśnienia: PN 16 - 40 (PN 1,6 - 4,0 Mpa)
* temperatury: gaz do 110°C, woda do 150°C

Oferujemy kurki w wersji konstrukcyjnej WK2a - z kołnierzami przyłączeniowymi wg Polskiej Normy z obu stron.
Nasze wyroby posiadają atest:

* Instytutu Nafty i Gazu - Kraków
* Państwowego Zakładu Higieny - Warszawa
* COBRTI INSTAL - Warszawa
Marki i specjalizacje
kurki kulowe do gazu, do wody, gazowe wodne, do wody, gazowe, wodne, zawory kulowe, zawory kulowe do gazu, zawory
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Kalisz, Konin, Środa Wlkp., Leszno, Poznań, Gniezno, Września, Piła, Śrem, Pleszew

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń