Ereńska J. Salon optyczno - okulistyczny

Usługi optyczno –okulistyczne

Optycy
ul. Żabikowska 66 (Pajo Centrum), 62-031 Luboń wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Ereńska J. Salon optyczno - okulistyczny

Informacje

Opis działalności
W Salonie optyczno-okulistyczny Ereńska J. od 18 lat kompleksowo dbamy o dobry wzrok Pacjentów w Luboniu. Posiadamy najlepsze rozwiązania z zakresu poprawy wzroku oraz specjalistyczne urządzenia pomagające dobrać szkła. Optycy i lekarze okuliści badają wzrok naszych klientów podczas badań okulistycznych. Wykonujemy także badania mające na celu wykrycie chorób oka jak zaćma czy jaskra.
Produkty i usługi
Nasza oferta obejmuje:

• oprawki do okularów,
• okulary progresywne,
• okulary dwuogniskowe,
• okulary korekcyjne,
• okulary przeciwsłoneczne,
• soczewki kontaktowe.

Dbamy o każdego naszego Klienta dlatego w ofercie znajdą Państwo szkła okularowe z powłokami antyrefleksyjnymi, idealne dla osób pracujących przy komputerze. Kierowcom polecamy szkła z powłokami redukującymi odblaski świateł samochodowych.

Oprawki, które znajdują się w naszym asortymencie są wytrzymałe i modne, Posiadamy także duży wybór akcesoriów optycznych, w tym płyny do pielęgnacji soczewek, etui do okularów czy ściereczki do czyszczenia szkieł.

Nasi Wykwalifikowani pracownicy wytłumaczą zainteresowanym jak powinno się pielęgnować, przechowywać oraz zakładać soczewki kontaktowe.

Serdecznie zapraszamy do Ereńska J. Salon optyczno - okulistyczny w Luboniu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
O
OLA
polecam tego optyka. jeden z lepszych w mieście
E
Ewa
Najlepszy optyk w całym Luboniu. Byłam nawet poza miastem, ale żaden nie był tak konkretny i fachowy. Świetnie dobrane okulary. Polecam.