PlexArt Poliweglan kanalikowy Obudowy Maszyn Rury i Urny z Pleksi Frezowanie Laserem i Ploterem CNC Wyroby z Plexi i do Reklamy

Poliwęglany komorowe, lite i plexi, pleksi. Frezujemy w CNC.

Tworzywa sztuczne
ul. Armii Poznań 2, 62-030 Luboń wielkopolskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota 9:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PlexArt Poliweglan kanalikowy Obudowy Maszyn Rury i Urny z Pleksi Frezowanie Laserem i Ploterem CNC Wyroby z Plexi i do Reklamy

Informacje

O nas
Jesteśmy nowoczesną i nastawioną na potrzeby Klienta firmą działającą w branży tworzyw sztucznych. Mimo upływu czasu wciąż dynamicznie się rozwijamy. Dzięki sumiennej pracy jesteśmy dziś wiodącym w Polsce dystrybutorem tworzyw sztucznych, plexi, poliwęglanu komorowego i litego. Kładziemy ogromny nacisk na jak najlepsze przygotowanie zamówionych towarów w jak najkrótszym czasie.

Nasze produkty dostarczane są do Klientów na terenie całego kraju. Firma dodatkowo świadczy usługi w zakresie gięcia, frezowania, polerowania krawędzi plexi. Pracujący w firmie specjaliści posiadają wysokie kwalifikacje oraz szeroki zakres wiedzy co w połączeniu z wielokierunkowym parkiem maszynowym dalej możliwość gwarantowania Klientom pełnego profesjonalizmu wykonania.

Co nas wyróżnia?
- w 24 h dostarczymy płyty w każde miejsce Polski,
- doskonali energicznifachowcy do Państwa dyspozycji,
- posiadamy nowoczesny park maszynowy,
- docinamy płyty na formatki,
- dowozimy go Państwu,
- konkurencyjne ceny,
- na miejscu obsługujemy klientów od ręki.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo Plexit zajmuje się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. Naszym wiodącym produktem jest poliwęglan. W ofercie znajdą Państwo także lity, pleksi etc. Oferujemy wysyłkę na terenie całego kraju 24h. Minimalny zakup w sklepie to jedna płyta. Zapraszamy do skorzystania z promocji -30% na poliwęglan!
Produkty i usługi
Płyty plexi znajdują zastosowanie w branżach takich jak reklama, architektura, żeglarstwo czy wiele innych. Sprawdzą się one na kasetony, tablice i plansze a także wypełnienie drzwi czy osłony maszyn i urządzeń. Plexi poddajemy również obróbce polegającej na gięciu, cięciu, klejeniu, frezowaniu i polerowaniu.

W naszej firmie z plexi wykonujemy stojaczki na reklamy, pudła, stoły, urny, litery przestrzenne, kasetony.

Dostarczamy płyty z POLIWĘGLANU LITEGO I KOMOROWEGO, POLIWEGLAN na terenie całego kraju. Minimalny zakup to jedna płyta 210x600cm. Oferujemy także profile aluminiowe i uszczelki do POLIWĘGLANÓW.

Zastosowanie:
• Pokrycia i naświetla połaciowe dachów oraz naświetla.
• Świetliki i klapy dymowe - płaskie i łukowe.
• Zadaszenia pasaży, wiaty, przystanki, daszki nad wejściami i wiatrołapy.

Zapraszamy do skorzystania z promocji na poliwęglan komorowy – 30%!

Dostarczamy płyty DIBOND-KOMPOZYTY na terenie całego kraju. Minimalny zakup to jedna płyta 150x305 i 150x405cm. Oferujemy również płyty HIPS o wymiarach 100x200 oraz 205x305cm i płyty PCV - 205x305cm.

W 24 godziny dostarczymy do Państwa firm, domów, ogrodów, oranżerii towar w każde miejsce Polski. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i dobrą cenę. Zapewniamy dogodne warunki dostawy.
Marki i specjalizacje
Wysyłka cała Polska w 24h, 511 660 388, zamówienia na: biuro@plexart.com.pl Dowóz na terenie Polski płyt plexi, poliwęglanów, pcv, płyt kompozytów.

Świadczymy usługi w zakresie gięcia, frezowania, polerowania plexi pod indywidualne zamówienia naszych stałych klientów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

Hips,