Auto Serwis Patryk Świtalski

Czyszczenie samochodów z zewnątrz i wewnątrz

Myjnie samochodowe
ul. Spokojna 24, 62-030 Luboń wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto Serwis Patryk Świtalski

Informacje

Opis działalności
Auto Serwis to firma z kompleksową ofertą czyszczącą dla właścicieli pojazdów. Jej siedziba znajduje się w Luboniu, a właścicielem jest Patryk Świtalski.
Produkty i usługi
Auto Serwis poza usługami mechanicznymi skupia się na auto detailingu. Jest to szereg prac prowadzonych przy pojazdach, mających na celu doprowadzenie ich do odpowiedniego stanu pod względem czystości poszczególnych elementów. Zakład pomaga m.in. osobom, które chcą sprzedać auto oraz właścicielom, którym zależy na estetycznym wyglądzie samochodu na co dzień. W tym celu pracownicy Auto Serwis używają najlepszych środków czyszczących, wosków i preparatów do konserwowania różnych powierzchni auta w środku i na zewnątrz. Oferta obejmuje:
-mycie karoserii,
-woskowanie karoserii,
-odkurzanie samochodów,
-pranie tapicerki samochodowej.

Ponadto usuwany jest nieprzyjemny zapach. Przykładem takiej usługi jest czyszczenie klimatyzacji w aucie.

Prace w ramach auto detailingu, prowadzone są z zawsze z odpowiednią dokładnością. Firma dba o karoserię i tapicerkę pojazdów. Zapewnia przy tym szybkie wykonywanie zleceń i konkurencyjne ceny.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o Auto Serwis. Po więcej najlepiej zadzwonić i umówić wizytę w zakładzie.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń