"Case-Pak" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Hanna Rutkowska

Instrumenty i sklepy muzyczne
ul. Wojska Polskiego 75, 62-031 Luboń wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Telefon
(61) 810 37 01
Adres korespondencyjny
ul. Wojska Polskiego 75, 62-031 Luboń wielkopolskie

Informacje

"Case-Pak" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Hanna Rutkowska działa w branży Instrumenty i sklepy muzyczne. Siedziba firmy znajduje się w województwie wielkopolskim w miejscowości Luboń.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: info@case-pack.com.pl lub telefonicznej (61) 810 37 01 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 62-031 Luboń ul. Wojska Polskiego 75,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Case-Pak" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Hanna Rutkowska: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Case-Pak" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Hanna Rutkowska, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.