Printbud Piotr Wika

Twoja firma budowlana i wykończeniowa

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Wschodnia 11, 62-030 Luboń wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Printbud Piotr Wika
ul. Wschodnia 11, 62-030 Luboń wielkopolskie
Telefon
Printbud Piotr Wika

Informacje

Opis działalności firmy Printbud Piotr Wika w Luboń
Firmę budowlaną Printbud, znajdującą się w Luboniu, prowadzi Piotr Wika. Firma powstała z myślą o wykonywaniu prac ogólnobudowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Gwarantuje fachową oraz terminową realizację powierzonych prac.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Printbud z Lubonia jest świadczenie usług budowlanych i remontowych na terenie województwa wielkopolskiego. Zapewnia fachowe wsparcie w stawianiu budynków, w tym przede wszystkim budowie domów jednorodzinnych. Ma wieloletnią praktykę w wykonywaniu stanów surowych. Wszystkie prace są starannie zaplanowane i wykonane zgodnie z projektem oraz indywidualnymi potrzebami klientów.

W ramach swojej działalności zajmuje się również wykonywaniem kompleksowych wykończeń wnętrz. Fachowo pomaga w przeprowadzaniu remontów domów i mieszkań, oferując realizację prac, takich jak między innymi:
- kładzenie gładzi,
- tynkowanie,
- gipsowanie,
- tapetowanie,
- malowanie,
- montaż paneli,
- układanie płytek.

Zapewnia również sprawne i precyzyjne wykonywanie sufitów podwieszanych, ścian działowych oraz innych zabudów z karton-gipsu. Dobrze radzi sobie też z wykonywaniem instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych oraz wykonywaniem prac murarskich.

Zasięg działania
Firma Printbud Piotr Wika z lokalizacji: Luboń świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń