Geosim Dawid Simiński

Wykonujemy badania geologiczne i geotechniczne

Geolodzy i geofizycy
ul. Syrenki 30, 62-080 Lusówko wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Geosim Dawid Simiński

Informacje

Opis działalności
Firma GEOSIM prowadzona przez Dawida Simińskiego zajmuje się profesjonalnymi usługami geologicznymi. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Lusówku, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Na rynku istniejemy od 2014, jednak nasze doświadczenie jest dłuższe.
Produkty i usługi
Oferujemy wykonanie badań geologicznych w celu określenia warunków gruntowo-wodnych podłoża budowlanego Państwa inwestycji. W tym celu określana jest odpowiednia kategoria geotechniczna obiektu oraz na podstawie badań geologicznych, określane są warunki gruntowe w zależności od ich skomplikowania.

Podstawowy zakres badań geotechnicznych obejmuje wykonanie wierceń geologicznych w celu rozpoznania rodzaju gruntu pod względem litologicznym i określenia stopnia plastyczności IL gruntów spoistych (drobnoziarnistych). W przypadku występowania w podłożu piasków dodatkowo wykonujemy sondowania dynamiczne w celu określenia ich stopnia zagęszczenia ID.

W ramach badań geotechnicznych wykonujemy:

- wiercenia ręczne do głębokości 6,0m p.p.t. oraz wiercenia mechaniczne do głębokości 25,0m p.p.t.,
- sondowania dynamiczne DPL (SD-10), DPM (SD-30), DPH (SD-50), DPSH (SD-63,5),
- sondowania statyczne CPT, CPTU, SCPTU.

Proponujemy również sprawdzenie warunków gruntowo-wodnych podłoża pod kątem przydatności jako działki budowlanej i określenie poziomu zalegania zwierciadła wody gruntowej.

Nasza oferta kierowana jest nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także dla deweloperów zainteresowanych zakupem działki pod inwestycje.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Geosim z Lusówka.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, łódzkie, opolskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń