Przedsiębiorstwo Techniczno-Budowlane Marcin Borkowski

NAWIERZCHNIE BRUKOWE,URZĄDZENIA GRZEWCZE .

ul. Dojazd 5, 62-005 Miękowo wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
504 375 700
Adres korespondencyjny
ul. Dojazd 5, 62-005 Miękowo wielkopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Nawierzchnie z bruku w Poznaniu

Przedsiębiorstwo Techniczno Budowlane Marcin Borkowski poleca Państwu swoje usługi w dziedzinie brukarstwa. Poznań i okoliczne miejscowości to główny obszar naszej działalności. Zapewniamy dokładnie wykonaną pracę w zakresie nawierzchni brukowych, robót brukarskich, wszelkich prac drogowych i ziemnych. Działamy na rynku budowlanym już ponad 10 lat. Zaczynaliśmy naszą działalność w 2005 roku – dzięki temu mamy bogate doświadczenie w brukarstwie drogowymi szeroko pojętym budownictwie. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne wykonanie naszych prac przy bardzo atrakcyjnej cenie. Brukarstwo Poznań – to nasze główne miejsce działania.

Wiele firm w Poznaniu zaufało naszemu zespołowi. Brukarstwo to nie tylko nasza specjalność, ale i pasja. Zawsze staramy się, aby każdy projekt cechował się precyzją, funkcjonalnością i estetyką. Dla nas ta praca to jak układanie puzzli – ma być wszystko było na swoim miejscu i godnie się prezentowało.

Działamy w branży drogowej, realizując roboty budowlane dla samorządów i instytucji publicznych, deweloperów, przedsiębiorstw, firm wykonawczych jako podwykonawcy oraz klientów indywidualnych. Posiadamy bardzo dobre referencje od naszych klientów.


Nawierzchnie brukowe

Bruk to niezwykle trwały materiał wykorzystywany w budownictwie drogowym od setek lat. Nawierzchnie brukowe są dzisiaj jednym z najpopularniejszych materiałów brukarskich, szeroko stosowanym zwłaszcza przy inwestycjach drogowych, budowie ścieżek rowerowych i pieszych ciągów komunikacyjnych. Wielmy jak wykonywać szybkie i trwałe brukarstwo. Poznań zaufał nam w wielu publicznych inwestycjach.

Nasze usługi brukarskie w Poznaniu

Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej. Stosujemy szybką i precyzyjną metodę maszynową. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą budowlaną. Działamy na terenie Poznania i okolic, ale także wykonujemy prace w innych miejscach. Chętnie doradzimy na każdym etapie inwestycji.
Opis działalności
NAWIERZCHNIE BRUKOWE Przedsiębiorstwo Techniczno Budowlane Marcin Borkowski pragnie polecić Państwu swoje usługi w zakresie robót brukarskich, drogowych i ziemnych, zapewniając profesjonalne wykonanie przy atrakcyjnej cenie.
Produkty i usługi
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą prac budowlanych. Zajmujemy się wszelkimi robotami drogowymi i budowlanymi, maszynowym układaniem kostki brukowej oraz wykonywaniem nawierzchni.

Nie tylko układanie kostki brukowej.

* MASZYNOWE UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ
* DROGI
* PARKINGI
* PLACE MANEWROWE
* CHODNIKI
* ROBOTY ZIEMNE
* ODWODNIENIA
* KANALIZACJE DESZCZOWE

Układanie kostki brukowej Poznań

Naszą specjalizacją jest brukarstwo. W układaniu kostki brukowej posiadamy wieloletnie doświadczenie. Działamy na terenie Poznania i okolic, ale także w innych miejscowościach. Zapraszamy do współpracy z nasząfirmą.

Posiadamy rozbudowane zaplecze maszynowe umożliwiające sprawne wykonywanie wszelkich prac związanych z tworzeniem nawierzchni brukowej. Stosujemy nowoczesne maszynowe układanie kostki brukowej za pomocą renomowanego sprzętu. Zrealizowaliśmy setki udanych inwestycji brukarskich i z dziedziny budowy dróg, co potwierdzają wystawione przez naszych zleceniodawców referencje.

W ciągu 13 lat działalności naszej firmy na terenie Poznania i lokalnych miejscowości współpracowaliśmy zarówno z samorządami jak i prywatnymi inwersorami.

Prowadziliśmy inwestycje drogowe z takich obszarów jak budowa dróg czy roboty drogowe m.in. układanie kostki brukowej na placach, chodnikach, parkingach. Prowadziliśmy również projekty związanych z odwodnieniem powierzchni płaskich.


Inne prace budowlane

Naszą specjalizacją jest brukarstwo. Układanie kostki brukowej wykonujemy z najwyższą starannością, by prezentowała się godnie i solidnie. Jeśli szukają Państwo właściwych do tego ludzi, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Żadna inwestycja nie jest nam straszna – budujemy zarówno dla szkół, jak i szpitali.

Działamy na terenie Poznania i okolic, ale także w innych miejscowościach. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.
Marki i specjalizacje
Nawierzchnie brukowe,Urządzenia grzewcze .
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
gnieźnieński, obornicki, Poznań, szamotulski, wągrowiecki, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń