Daniel Maciejewski Firma Ogólno-Budowlana

Nasza praca jest również naszą pasją !

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Kościuszki 61 lok. 3, 62-060 Modrze wielkopolskie
(4 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
663 916 454
Adres korespondencyjny
ul. Kościuszki 61 lok. 3, 62-060 Modrze wielkopolskie

Informacje

O nas
Chcąc wybudować dom, przeprowadzić generalny remont mieszkania, lub zmodernizować siedzibę firmy należy nawiązać współpracę z wykonawcą, który będzie rzetelny oraz wykaże się pełnym profesjonalizmem i bogatym doświadczeniem. Działamy na rynku remontowo-budowlanym od wielu lat i oferujemy kompleksowe usługi remontowe i budowlane .

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak: budowa domów, remonty biur, remonty mieszkań itp.

Kompleksowe remonty biur i mieszkań jakie wykonuje nasza firma, to wygoda, która się opłaca. Nie tylko zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze, ale również zyskają pewność, że wszystkie etapy budowy oraz wykończenia wnętrz będą tworzyć spójną, harmonijną całość i odznaczać się najwyższą jakością wykonania oraz zastosowanych materiałów.
Opis działalności
Budujemy domy od podstaw, wykonując w trakcie wszelkie niezbędne usługi. Wykonujemy prace związane z wykończeniem wnętrz tj. malowanie czy tynkowanie. W skład oferowanych usług należą także remonty mieszkań i lokali użytkowych. Nasza specjalność to remonty i wykończenia wnętrz, realizujemy również zlecenia dotyczące budowy domów od podstaw (w stanie surowym lub deweloperskim). Naszym celem jest zapewnienie Państwu kompleksowej obsługi, dlatego na każdym etapie realizacji zlecenia pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Produkty i usługi
Znalezienie na rynku rzetelnego przedsiębiorstwa zajmującego się budową pod klucz i pracami remontowymi nie jest prostym zadaniem. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, tworząc w województwie wielkopolskim firmę ogólnobudowlaną.

Oferujemy Państwu współpracę z naszymi specjalistami, którzy stawiają na materiały posiadające wymagane certyfikaty i atesty. Stawiamy na ciągły rozwój - uczestniczymy w wielu szkoleniach i jesteśmy na bieżąco z nowymi rozwiązaniami, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się przede wszystkim w robotach budowlanych, budowie domów od podstaw, tworzeniu lokali i budynków użyteczności publicznej, pracach żelbetowych, wylewkach, montażu więźby dachowej oraz instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Mogą nam Państwo zlecić malowanie, tynkowanie dekoracyjne, budowę hal przemysłowych, a także montaż paneli podłogowych, drzwi i stolarki okiennej. Wykwalifikowani pracownicy z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa zajmą się również instalacją elektryczną.

Świadczymy usługi w zakresie remontowania lokali użytkowych. Proponujemy wykonanie prac szalunkowych i zbrojarskich, które możemy uzupełnić o docieplenia budynków i poddaszy. Wykonywane przez nas zadania realizujemy zawsze zgodnie ze sztuką budowlaną, przepisami prawa i zaplanowanym projektem.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w miejscowości Modrze na terenie województwa wielkopolskiego. Najczęściej usługi budowlane i remontowe wykonujemy w obrębie Wągrowca, Leszna, Jarocina, Nowego Tomyśla, Wschowy, Świebodzina oraz Środy Wielkopolskiej. Chcąc poznać szczegółową ofertę i otrzymać kosztorys prac, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy terminowe wykonanie usługi oraz doradztwo w trakcie planowania budowy i remontu, który będzie dopasowany do Państwa potrzeb.
Marki i specjalizacje
budowa domów jednorodzinnych, budowa domów w stanie surowym, budowa domów mieszkalnych, budowanie domów, budowa domu od podstaw, budowanie domów od podstaw, budowa domu podstaw, remonty lokali użytkowych, budowa lokali użyteczności publicznej, remonty mieszkań, budowa hal, budowa, budynków przemysłowych, krycie dachów, montaż więźby dachowej, prace żelbetowe,szalunki, wykończenia wnętrz, docieplenia budynków i poddaszy, sucha zabudowa, karton-gips,gładzie, flizowanie, malowanie, tynkowanie,
Certyfikaty
Wszystkie dostarczone na budowę materiały posiadają atesty i certyfikaty.

Nad bezpieczeństwem każdej budowy czuwa osoba z uprawnieniami, odpowiadająca za wykonanie domu czy remontu zgodnie z projektem, przepisami prawa budowlanego oraz sztuką budowlaną.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
P
1
Paz 1
2019-02-05 11:22:39
bardzo jestem zadowolny chyba pierwszy raz w życiu z remontu. Pan Daniel i jego ekipa zrobili wszystko jak planowaliśmy raptem dwa ni po terminie wszystko było gotowe i posprzątane. Finansowo też ok. Polecam
P
piela
2019-01-17 14:01:20
potwierdzam - wszystko terminowo i bez zaskakujacych dodatkowych kosztów
P
polecam
2018-10-16 10:28:45
nareszcie ekipa która nie zawodzi
Z
zadowolony
2018-09-18 09:57:44
polecam