Proinvest Sp. j. K.Darul, Ł.Heigelmann, K.Nowak

Rozwiązania dla zakładów produkcyjnych oraz magazynów.

Bramy i ogrodzenia
ul. Strzelecka 146, 62-050 Mosina wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Proinvest Sp. j. K.Darul, Ł.Heigelmann, K.Nowak

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy PROINVEST znajduje się w Mosinie, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w dostarczaniu mostków przeładunkowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2004 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem dzialalności firmy PROINVEST jest dostarczanie rozwiązań dla zakładów produkcyjnych oraz magazynów, które mają za zadanie ułatwić komunikację w obiekcie, a także usprawnić proces wyładunku oraz załadunku towaru. Możemy Państwu zaproponować rampy, naprowadzacze kół oraz odbojniki gumowe.

Oferujemy również:
- doki przeładunkowe,
- uszczenienia bramowe,
- rampy przeładunkowe,
- podesty nożycowe,
- mostki przeładunkowe,
- kurtyny z pasów PCV.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż bram i drzwi chłodniczych. Nasza oferta obejmuje również bramy szybkobieżne.

Nasza kadra pracownicza jest doświadczona oraz wykwalifikowana. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich starań,aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług z zachowaniem konkurencyjnych cen.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą PROINVEST.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń