M Kłos Serwis Samochodów Ciężarowych i Dostawczych oraz Mobilny Serwis

Serwis samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Gnieźnieńska 40, 62-095 Murowana Goślina wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Serwis samochodów ciężarowych i dostawczych. M Kłos Serwis Samochodów Ciężarowych i Dostawczych oraz Mobilny Serwis ma swoją siedzibę w miejscowości Murowana Goślina w województwie wielkopolskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z M Kłos Serwis Samochodów Ciężarowych i Dostawczych oraz Mobilny Serwis poprzez email: kierownik.klos@wp.pl lub telefon: 605 990 099 .
Z przedstawicielem firmy M Kłos Serwis Samochodów Ciężarowych i Dostawczych oraz Mobilny Serwis możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 62-095 Murowana Goślina ul. Gnieźnieńska 40,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy M Kłos Serwis Samochodów Ciężarowych i Dostawczych oraz Mobilny Serwis. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.