Przedszkole Niepubliczne "Groszek"

Rekrutacja do naszego Przedszkola i Żłobka trwa cały rok.

Przedszkola prywatne
ul. Gnieźnieńska 7, 62-095 Murowana Goślina wielkopolskie
poniedziałek 06:00 - 18:00
wtorek 06:00 - 18:00
środa 06:00 - 18:00
czwartek 06:00 - 18:00
piątek 06:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 812 21 91
Adres korespondencyjny
ul. Gnieźnieńska 7, 62-095 Murowana Goślina wielkopolskie

Informacje

O nas
Istotna jest dla nas współpraca za rodzicami. Dzięki wymianie spostrzeżeń i informacji dotyczących dziecka zapewniamy mu harmonijny rozwój. Ważnym aspektem naszych działań jest wdrażanie do samodzielności przez naukę samodzielnego jedzenia, posługiwania się sztućcami, oraz korzystania z nocnika, a następnie z toalety. Tak przygotowany żłobkowicz ma gwarancję przyjęcia do naszego przedszkola i świetnej zabawy i nauki w grupie 3-latków.
Opis działalności
Przedszkole Niepubliczne Groszek powstało w 2006 roku w wyremontowanym budynku, w którym funkcjonowała mleczarnia. Ponad stu letni niszczejący już budynek odzyskał blask i zyskał w ten sposób nową funkcję. Na obszernym terenie okalającym przedszkole znajduje się plac zabaw wyposażony w certyfikowane urządzenia, parkingi dla rodziców oraz personelu. Jako jedyne przedszkole niepubliczne wyposażone jest we własną kuchnię, przygotowującą świeże posiłki, również dla dzieci posiadających alergie.
Produkty i usługi
Przedszkole Groszek to idealne miejsce dla Twojego dziecka. Budynek znajduje się w Murowanej Goślinie w bardzo bliskiej odległości od miejskiego węzła komunikacyjnego. Jest to jeden z kilku punktów mieszczących się na trasie Poznań – Wągrowiec. Nasza placówka mieści się w ustronnej okolicy, co zapewnia ciszę i wysoką jakość opieki nad dziećmi oraz możliwość skorzystania z placu zabaw, który jest wyposażony w liczne certyfikowane zabawki. Do dyspozycji są cztery sale edukacyjne, pokój na odpoczynek, szatnia oraz łazienki dostosowane do najmłodszych.

Początkowo stworzyliśmy niepubliczne, bezpieczne przedszkole dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Z czasem rozszerzyliśmy dostępne usługi o żłobek – Mały Groszek, który prężnie działa od 2015 roku. W okresie letnim możemy zaproponować wakacyjną opiekę nad dziećmi. Wykwalifikowana kadra sprawia, że każdy czuje się u nas jak w domu. Dbamy o to, aby rozwijać kreatywność od najmłodszych lat. Zapewniamy wiele różnych zabaw między innymi z zakresu muzyki i ćwiczeń ruchowych. Pracujemy nad rozwojem każdego ucznia, aby był jak najlepiej przygotowany do rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej. Codziennie gotujemy świeże posiłki z uwzględnieniem dzieci z alergiami pokarmowymi.

Przedszkole Groszek i Żłobek Mały Groszek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom rodziców, otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00. Rekrutacja trwa cały rok, dlatego zachęcamy do kontaktu w dogodnym terminie. Dodatkowo współpracujemy z nauczycielami, którzy wzbogacają prowadzone przez nas zajęcia o ćwiczenia z lektorem języka angielskiego, logopedą, oferujemy także lekcje z rytmiki, treningi piłki nożnej, kółko chemiczne i wiele innych.

Jeśli ważne jest dla Państwa, aby dziecko było pod opieką doświadczonych profesjonalistów, zapraszamy do naszego przedszkola.
Marki i specjalizacje
rytmika - 2 razy w tygodniu
język angielski - 2 razy w tygodniu
gimnastyka - 1 raz w tygodniu
religia - 1 raz w tygodniu
kółko plastyczne
samodzielne zakładanie ogródka warzywnego
cykliczne spotkania z Filharmonią Pomysłów
wycieczki tematyczne i rekreacyjne - 1 raz w miesiącu
odwiedziny Gości - teatrzyki, Czarodziej, ciekawi ludzie
opiekę logopedy
posiłki przygotowywane w przedszkolnej kuchni (możliwość żywienia dzieci z alergią)
imprezy okolicznościowe:
urodziny każdego Dziecka

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
M
2016-09-09 15:11:49
Świetne przedszkole Polecam wszystkim rodzicom szukającym taniego bezpiecznego przedszkola dla swoich pociech.