Sapor sp. z o.o.

Produkcja, sprzedaż i montaż okien, drzwi i bram garażowych

Okna
ul. Poznańska 39, 64-320 Niepruszewo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sapor sp. z o.o.
ul. Poznańska 39, 64-320 Niepruszewo wielkopolskie
Telefon
Sapor sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Sapor sp. z o.o. w Niepruszewo
Fabryka stolarki otworowej Sapor znajduje się w Niepruszewie, w województwie wielkopolskim. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1991 roku. Firma zajmuje się dostarczaniem wyrobów do klientów w Polsce i w innych państwach. Realizuje zlecenia dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Sapor to marka ceniona przez klientów za wysoką jakość wyrobów, ich estetykę i konkurencyjne ceny. Przedsiębiorstwo swoje produkty wytwarza z PCV i aluminium, dostarcza na wskazane miejsce i precyzyjnie montuje. Dzięki wytrzymałości, energooszczędności i izolacji akustycznej stolarka otworowa spółki sprawdza się w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, biurach, lokalach usługowych i innych obiektach. Firma oferuje okna i drzwi z PCV oraz aluminium w odmianach rozwiernych, przesuwnych, uchylnych, otwieranych na zewnątrz, obrotowych i połaciowych. Do okien polecane są firmowe refleksole, żaluzje fasadowe i rolety natynkowe, naokienne oraz podtynkowe. Sapor dostarcza też:
-drzwi wejściowe PCV,
-drzwi tarasowe PCV,
-drzwi wejściowe aluminiowe,
-drzwi tarasowe aluminiowe.

W fabryce powstają ponadto bramy segmentowe do garaży z możliwością montażu napędu elektrycznego i fasady aluminiowe. Fasady przeznaczone są do biurowców, a także obiektów handlowych, usługowych i komercyjnych. Do tego firma wytwarza stolarkę przeciwpożarową.

Wymienione wyroby Sapor można zamówić telefonicznie albo e-mailowo. Najłatwiej jednak skorzystać z umieszczonego na stronie internetowej przedsiębiorstwa konfiguratora drzwi i okien. Z nim w prosty sposób można zlecić produkcję wymarzonej stolarki otworowej.
Zasięg działania
Firma Sapor sp. z o.o. z lokalizacji: Niepruszewo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń