Jaśmin. Hotel, restauracja, imprezy okolicznościowe

Restauracje
ul. Dworcowa 19, 62-005 Owińska wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 892 90 37
Adres korespondencyjny
ul. Dworcowa 19, 62-005 Owińska wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Hotel Jaśmin od samego początku działalności postawił na najwyższą jakość obsługi. Dzięki temu wielu naszych Gości decyduje się zawitać ponownie, żeby spędzić u nas urlop, czy wakacyjny wypoczynek.
Produkty i usługi
Nasz hotel to pełen komfort noclegowy. Posiadamy 13 pokoi zarówno jedno, jaki i dwuosobowych, wyposażonych w klimatyzację, garderobę, łazienkę z prysznicem oraz telewizję satelitarną telefon, czy Internet. Nawet w deszczowe dni nie będziecie się Państwo nudzić!

Równocześnie w naszym kompleksie znajduje się dużo innych wartych uwagi miejsc, w tym:

• restauracja,
• sala weselna
• drink bar,
• sala konferencyjno-bankietowa,
• salon urody,
• grillownia.

Doskonale znamy się na organizacji imprez okolicznościowych. W naszych progach gościło już niejedno wesele. Imprezę weselną zawsze organizujemy tak, aby pozostała ona w pamięci państwa młodych i gości weselnych, jako wyjątkowa.

Gwarantujemy pyszne jedzenie przygotowywane w naszej restauracji przez doświadczonego szefa kuchni. Znajdziecie Państwo u nas zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i potrawy z kuchni europejskiej. A wszystko pięknie przygotowane i podane.

Także przy innego rodzaju okolicznościach świetnie sobie radzimy. Można u nas z powodzeniem urządzić urodziny, czy imprezę firmową, jak również bankiet z cateringiem lub konferencję. Wykwalifikowany personel zawsze zapewni odpowiednią obsługę.

Przez kilkanaście lat działalności staliśmy się rozpoznawalną marką. Nasi Goście wiedzą już, że zawsze mogą liczyć na najwyższe standardy dzięki czemu ich wypoczynek będzie niezwykle udany.

Serdecznie zapraszamy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń