Cargo Plus Transport międzynarodowy, spedycja, przewóz mebli

Międzynarodowy transport ładunków częściowych i drobnicowych do 24 ton

Transport międzynarodowy
ul. Grunwaldzka 515a/2, 62-064 Plewiska wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(61) 661 76 61
616617661
Cargo Plus Transport międzynarodowy, spedycja, przewóz mebli

Informacje

Opis działalności
Cargo Plus to firma, którą założyliśmy w 1999 roku. Działamy w branży transportowej. Oferujemy międzynarodowe usługi spedycyjne. Nasza siedziba znajduje się w Plewiskach, na terenie województwa wielkopolskiego. Działamy pod kierownictwem Moniki Kwapich. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma Cargo Plus zapewni Państwu terminową dostawę towarów do każdego miejsca w kraju, Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Działamy zgodnie z prawem i posiadamy licencję na wykonywanie przewozów o numerze TUOO4499.

Usługi transportowe obejmują:
- przewozy ładunków całopojazdowych,
- przewozy ładunków częściowych i drobnicowych.

Nasz tabor pojazdów może przewieźć jednocześnie 24000 kg materiałów. Oferujemy więc przewozy masowe. Zajmujemy się także przewozem drobnicowym, który jest nieco dłuższy, ale bardzo ekonomiczny.

Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w system GPS, więc nasi spedytorzy cały czas śledzą Państwa przesyłki. Pojazdy wyposażone są także w kartę kredytową DKV, która jest zabezpieczeniem przy ewentualnych awariach. Posiadamy ubezpieczenie OCP na transportowe ładunki do 200000 USD. Do naszej dyspozycji są naczepy typu mega, naczepy standardowe, zestawy przestrzenne, pojazdy ciężarowe Solo, samochody dostawcze typy Bus i samochodowe dostawcze typu Van.

Przewozimy dla Państwa:
- kontenery,
- materiały budowlane,
- maszyny budowlane i rolnicze,
- materiały niebezpieczne (ADR),
- meble,
- ładunki sypkie,
- odpady,
- węgiel,
- drzewo.

Pojazdy, którymi przewozimy towar, wyposażone są w platformę załadowczą i windę. W samochodach znajdują się także chłodnie, więc możemy transportować ładunki wymagające stałej temperatury.

Wszystkie usługi wykonujemy terminowo. Zapraszamydo skorzystania z naszej oferty - firma Cargo Plus z Plewisk.
Marki i specjalizacje

Certyfikaty
Licencja Ministerstwa Transportu na wykonywanie przewozów nr TU004499
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Dominik
Transport realizują terminowo. Mają przystępne ceny za dalekie trasy. Mogą załadować bardzo duże ilości towarów. Ich pojazdy są ubezpieczone, więc nie trzeba się martwić o naprawę, czy ładunek.
K
Kamila
Polecam tę firmę. Naprawdę warto im zaufać w kwestii transportu ładunków. Cały towar dowieźli na czas. Żaden z produktów nie był uszkodzony. Spedytorzy informowali mnie, gdzie już jest mój ładunek, ponieważ pojazdy mają systemy GPS.