P.T.U. Cargo Plus

Usługi spedycyjno-transportowe obejmujące kraje Unii Europejskiej

Transport międzynarodowy
ul. Grunwaldzka 515A/2, 62-064 Plewiska wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 661 76 61
616617661
Adres korespondencyjny
ul. Grunwaldzka 515A/2, 62-064 Plewiska wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Cargo Plus powstała w 1999 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Plewiskach, w województwie wielkopolskim. Właścicielem jest Monika Kwapich.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą spedycyjno-transportową. Przedsiębiorstwo Cargo Plus świadczy usługi na terenie Unii Europejskiej i Szwajcarii. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Działamy na rynku od dwudziestu lat. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie.

W zakres naszej oferty wchodzą:
- przewozy ładunków całopojazdowych
- przewozy ładunków częściowych/drobnicowych

Transport ładunków całopojazdowych dotyczy niewielkich ekspresowych dostaw, jak i towarów masowych do 24000kg i 120 m3. Jeżeli chodzi o przewóz ładunków częściowych/drobnicowych, termin dostawy jest dłuższy, ale łączy się to z o wiele niższymi kosztami. Posiadamy własną bazę przeładunkową, dzięki czemu istnieje możliwość dystrybucji przesyłek na terenie całego kraju.

Transportujemy kontenery, meble, a także materiały niebezpieczne i budowlane. Zajmujemy się ładunkami sypkimi, odpadami, stalą i blachą. Przewozimy maszyny budowlane oraz maszyny rolnicze. Nasza oferta zawiera również transport węgla i drzewa.

Dysponujemy pojazdami z chłodniami, dzięki czemu przewóz chłodniczy nie jest dla nas żadnym problemem. Nasze środki transportu są wyposażone w windę i platformę załadowczą.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Naszym znakiem rozpoznawczym jest terminowość i profesjonalizm. Mamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Cargo Plus.
Marki i specjalizacje
Wykwalifikowani spedytorzy służą zawsze fachową pomocą, a doświadczeni kierowcy z długoletnim stażem dostarczą Państwa ładunek terminowo i bezpiecznie. Każda obsada pojazdu posiada kartę kredytową DKV, co pozwala opłacić ewentualne naprawy w terenie oraz inne nieprzewidziane koszty.

Wszystko to gwarantuje wysoką jakość usług i terminowość dostaw. Zadowolenie klientów to nasz priorytet i motor do podwyższania kwalifikacji i dalszego rozwoju firmy.
Certyfikaty
Licencja Ministerstwa Transportu na wykonywanie przewozów nr TU004499
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe