Teampower Service Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Rekrutacja i legalizacja pracy Ukraińców i innych obcokrajowców

Agencje pracy tymczasowej
ul. Grunwaldzka 517C/6, 62-064 Plewiska wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Teampower Service Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Grunwaldzka 517C/6, 62-064 Plewiska wielkopolskie
NIP
7773294208
Telefon
Teampower Service Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Informacje

Opis działalności firmy Teampower Service Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w Plewiska
Agencję pracy Teampower Service prowadzimy w Plewiskach, w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się rekrutowaniu pracowników z innych państw na rzecz polskich podmiotów gospodarczych. Działamy w branży leasingu pracowniczego od 2017 roku.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach zapotrzebowanie na usługi pracowników fizycznych jest duże. Z tego powodu coraz więcej firm zatrudnia pracowników z innych państw. Proces zatrudnienia obcokrajowców nie jest jednak prosty, dlatego lepszym wyjściem jest skorzystanie z leasingu pracowniczego. W Teampower Service doskonale znamy się na obowiązujących przepisach. Oznacza to, że przeprowadzamy rozmowy rekrutacyjne z potencjalnymi pracownikami i pomagamy im zalegalizować pobyt w Polsce oraz uzyskać pozwolenie na pracę. W ten sposób pozyskujemy specjalistów do pracy w stolarniach i przy produkcji mebli, a także w transporcie, przemyśle ciężkim, w magazynach, przy sprzątaniu i w zakładach produkcyjnych. Współpracujemy m.in. z zakładami produkcji spożywczej, np. mleczarniami i zakładami mięsnymi. Poza rekrutacją i legalizacją pobytu, w Teampower Service zajmujemy się też innymi usługami. Przykłady to:
-organizacja zakwaterowania,
-organizacja transportu,
-organizacja badań BHP,
-wdrożenie do obowiązków,
-bieżąca koordynacja pracy.

Osoby zainteresowane podpisaniem umowy z Teampower Service, a także firmy szukające pracowników, prosimy o kontakt. Więcej informacji udzielamy telefonicznie i mailowo. Zapraszamy!
Zasięg działania
Firma Teampower Service Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z lokalizacji: Plewiska świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe