Polikarton. Producent. Opakowania kartonowe, kaszerowane

Zapewniamy komfort w doborze opakowania

Opakowania papierowe i tekturowe
ul. Grunwaldzka 540/542, 62-064 Plewiska wielkopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Polikarton. Producent. Opakowania kartonowe, kaszerowane

Informacje

Opis działalności
"Polikarton" działa na polskim rynku od 1994 roku. Jest firmą rodzinną z wieloletnimi tradycjami. Ma swoją siedzibę w miejscowości Plewiska w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją opakowań z tektury oraz wszelkiego typu stojaków ekspozycyjnych promujących produkty.
Produkty i usługi
Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami sięgającymi początku lat 90. W swojej ofercie posiadamy bogatą gamę opakowań z tektury (kartony klapowe, kartony fasonowe, opakowania kaszerowane), a także stojaków ekspozycyjnych służących promowaniu produktu na półce sklepowej.

Posiadamy własne biuro projektowe, co pozwala nam stale rozszerzać asortyment. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów dlatego każde zamówienie może zostać w dowolny sposób spersonalizowane poprzez wybór kształtu, nadruku czy dodatkowych otworów. W trosce o Państwa czas stosujemy nowoczesne technologie, które pozwalają nam szybko wyprodukować zamówieniem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opakowania były łatwe i szybkie do złożenia.

W naszą pracę wkładamycałe nasze serce dzięki czemu nasze produkty wyróżniają się na rynku wysoką jakością, która idzie w parze z niezawodnością oraz wytrzymałością naszych produktów. Nasz wykwalifikowany personel zapewnia profesjonalną obsługę zamówień i pomoc na każdym etapie realizacji.

U nas otrzymają Państwo:
- pudła klapowe i fasonowe,
- karton fasonowy typu skrzynka,
- karton fasonowy typu skrzynka z nadrukiem,
- kartony fasonowe z nadrukiem,
- opakowania kaszerowane,
- opakowania np. do obuwia,
- opakowania do archiwizacji dokumentów,
- stojaki ekspozycyjne.

Nasze ceny ustalane są indywidualnie dla każdego klienta. Jesteśmy elastyczni podczas wyliczania kosztów,często proponujemy różnego rodzaju zniżki i promocje. Naszym głównym celem jest zapewnienie najlepszej jakości i zróżnicowanej usługi, dzięki której pakowanie stanie się przyjemnością.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Certyfikaty
Firma "Polikarton " S.C. uzyskała tytuł laureata konkursu oraz nagrodzona jest znakiem systemu wyróżnień i nagród jakości - Wielkopolska Jakość. Program Europejskiego Modelu Doskonałości.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Zielona Góra, gnieźnieński, Kalisz, Konin, Leszno, nowotomyski, obornicki, pilski, Poznań

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe