Cargo-Trans. Transport międzynarodowy

Autoryzowany serwis firm Castrol.

Transport samochodowy
ul. Sucha 1, 62-064 Plewiska wielkopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 867 83 43
Adres korespondencyjny
ul. Sucha 1, 62-064 Plewiska wielkopolskie

Informacje

O nas
Firma Cargo Trans od lat 90-tych świadczy usługi transportowe. Zaczynali od jednego samochodu ciężarowego. Dzisiaj dysponują szesnastoma licencjami na transport międzynarodowy oraz kilkunastoma zestawami aut do 24 ton i pojemności 120 m 3, obsługującymi kraj i zagranicę. Obszar działalności firmy obejmuje Europę, a preferowane kierunki to Niemcy, Austria, Szwajcaria, a w szczególności Włochy, gdzie specjalizują się w ładunkach drobnicowych.

Wykonujemy naprawy bieżące aut, wymianę oleju, montaż i naprawę ogrzewania, montaż autoalarmów.

Współpraca z firmą Cargo Trans daje pewność profesjonalnej obsługi.
Opis działalności
Cargo Trans oferuje szeroki wachlarz usług transportowych i spedycyjnych na terenie kraju i za jego granicami. Prowadzimy również nowoczesny zakład naprawy samochodów ciężarowych. Preferowane kierunki to Niemcy, Austria, Szwajcaria, a w szczególności Włochy, gdzie specjalizujemy się w ładunkach drobnicowych. Wykonujemy również transporty na Rosję, Ukrainę.
Produkty i usługi
Firma zatrudnia stałą załogę, sprawdzonych i kompetentnych kierowców, którzy są w stałym kontakcie z szefem firmy panem Dariuszem Kuśmierczakiem. Umożliwia to sprawne i szybkie rozwiązywanie ewentualnych kłopotów nawet poza granicami kraju.

Cargo Trans posiada sprzęt umożliwiający załadunek i rozładunek towarów, co dla wielu klientów jest dużym udogodnieniem. Możliwe jest przechowywanie i składowanie towarów na terenie firmy, jak również, na życzenie, rozwiezienie ładunku we wskazane miejsce.
Marki i specjalizacje
CASTROL, transport Włochy, Austria, Szwajcaria, Niemcy, Europa wschodnia, transport samochodów, aut, maszyn, plandeki, ładunki ponadgabarytowe, naprawa, serwis samochodów ciężarowych, naczep, ciągników, karnet, ADR, transport międzynarodowy, krajowy, samochodowy.
Certyfikaty
Certyfikat kompetencji przewoźnika.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Kalisz, Konin, Wągrowiec, Wolsztyn, Leszno, Poznań, Ostrzeszów, Nowy Tomyśl, Gniezno, Koło

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń