Work Legion Outsourcing Pracowniczy Oleh Hlado

Bezpieczna agencja pracy dla specjalistów z Ukrainy

Agencje pracy tymczasowej
ul. Tęczowa 24I/1, 62-064 Plewiska wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
696 969 898
Adres korespondencyjny
ul. Tęczowa 24I/1, 62-064 Plewiska wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Agencja pracy tymczasowej Work Legion Outscourcing działa na rynku już od jakiegoś czasu. Jej właścicielem jest Oleh Hlado, a nasza siedziba znajduje się w miejscowości Plewiska, na terenie województwa wielkopolskiego. Istniejemy już przez pewien czas, przez co nabyliśmy cenne doświadczenie.
Produkty i usługi
Firmę Work Legion Outsourcing tworzą specjaliści, którzy przez wiele lat pracowali w branży, znający rynek pośrednictwa pracy od podszewki. Sami przeszliśmy długą drogę i dobrze znamy mentalność naszych rodaków.

Głównym profilem naszej działalności jest outsourcing pracowniczy, w ramach którego udostępniamy do pracy ukraińskich pracowników. Swoje usługi kierujemy zarówno do firm czy instytucji poszukujących pracowników, jak i bezpośrednio do osób z Ukrainy, które pragną zatrudnić się na polskim rynku pracy.

Jeśli jesteś pracodawcą szukającym pracownika, udostępniamy wykwalifikowany personel w każdej branży. Są to między innymi zawody: tokarz, budowlaniec, stolarz, ślusarz, tapicer, szwaczka, pracownik magazynu i produkcji.

Jesteśmy w stanie zapewnić firmie pracownika w niemalże każdej specjalizacji, a są to osoby wykształcone, z doświadczeniem w swojej branży, które przeszły kilkuetapową rekrutację. Jest to godna kandydatura na każde stanowisko, gdzie pracownik doskonale się sprawdzi.

Korzyści dla pracodawcy wynikające ze współpracy z nami:
- minimalizacja czasu przeznaczonego na rekrutację, administrację i kadry,
- dostęp do pracowników ze wschodu, którzy chętnie pracują w nadgodzinach, w weekendy czy też w różnych systemach czasu pracy,
- szybki dostęp do fachowców i specjalistów, których brakuje w Twoim rejonie,
- alternatywa na brak osób chętnych do pracy na lokalnym rynku,
- możliwość zatrudnienia pracowników tylko w momencie, gdy faktycznie są potrzebni, co pozwala na elastyczność w wykonywaniu zleceń

Jeśli jesteś pracownikiem i szukasz pracy w Polsce, a chcesz uczciwie i godziwie zarobić, to śmiało zgłoś się do naszej agencji. Do każdego pracownika podchodzimy w sposób indywidualny. Pomagamy załatwić wszystkie formalności związane z pracą i pobytem w Polsce. W każdym możliwym momencie można zwracać się do nas z prośbą o pomoc, gdyż po to właśnie jesteśmy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Plewiskach.
Marki i specjalizacje
Opinie klienta:

"Ogarniają wszystkie sprawy i problemy związane z zatrudnionymi pracownikami. Mam niską rotacje i mogę skupić się na rozwoju swojego biznesu. Sytuacja dla mnie idealna"

Wagstyl Damian Zakład Remontowo-Budowlany Instalacyjno-Czyszczeniowy
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe