Re-cord Centrum Szkoła Języków Obcych Szkoła Muzyczna

Otwórz się na świat! Rozwijaj z nami swoje pasje! Nastaw się na Re-Cord Centrum!

Szkoły i kursy językowe
ul. Zielarska 51, 62-064 Plewiska wielkopolskie
Poniedziałek 8:00 - 20:00
Wtorek 8:00 - 20:00
Środa 8:00 - 20:00
Czwartek 8:00 - 20:00
Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 8:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Re-cord Centrum Szkoła Języków Obcych Szkoła Muzyczna

Informacje

Opis działalności
W Szkole Językowej i Muzycznej Re-Cord zajmujemy się nauką gry na gitarze i pianinie, a także języków takich angielski, niemiecki i hiszpański. Nasza placówka mieści się w Plewiskach na terenie województwa wielkopolskiego, a założycielem jest Marcin Jędrasiak. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Prywatnej Szkole Językowej i Muzycznej Re-Cord Centrum działamy prężnie już od 2009 roku. Rozpoczęliśmy działalność z myślą o stworzeniu placówki zajmującej się kształceniem językowym oraz muzycznym dzieci i dorosłych. W ciągu pierwszych dwóch lat mieliśmy przyjemność kształcić ok. 300 uczniów w każdej grupie wiekowej. Nasi uczniowie odnosili sukcesy zarówno w klasach językowych, na olimpiadach i konkursach, jak i muzycznych, podczas koncertów i występów. Dzieje się tak, ponieważ pomagamy w rozwoju i osiąganiu sukcesów, m.in. przygotowując do egzaminów językowych oraz dalszej nauki w Państwowej Szkole Muzycznej w Poznaniu, np. w klasie fortepianu.

Nasza szkoła języków obcych mieści się na II piętrze, a zajęcia prowadzone są w nowoczesnych salach. Nasza oferta kursów obejmuje:

- kursy języka angielskiego,
- kursy języka niemieckiego,
- kursy języka hiszpańskiego (native speaker,
- kursy języka chińskiego.

Organizujemy też kursy przygotowawcze z angielskiego i niemieckiego do matury.

Na I piętrze naszego budynku znajduje się natomiast szkoła muzyczna. Mamy tam 4 klasy, w których można nauczyć się gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej, basowej, pianinie, keyboardzie oraz śpiewu. Najmłodsze dzieci mają też u nas zajęcia gry na pianinie, rytmiki i śpiewu.

W klasie gitary uczymy gry na gitarze klasyczne, basowej, elektrycznej i śpiewu, a klasa fortepianu gry na pianinie i keyboardzie oraz rytmiki i śpiewu.

Przeprowadzamy się zajęcia grupowe i indywidualne, dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Do nauki muzyki i języków można dołączyć w każdym momencie.

Więcej informacji o naszej placówce można znaleźć na stronie internetowej albo uzyskać pod podanym numerem telefonu.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń