Eryka Pietraszak Usługi Sprzątające Pani Błysk

Utrzymanie czystości wewnątrz obiektów i na zewnątrz

Sprzątanie terenu
ul. Zaułek 4a/8, 62-010 Pobiedziska wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eryka Pietraszak Usługi Sprzątające Pani Błysk

Informacje

Opis działalności
Jako firma Pani Błysk na rynku funkcjonujemy od 2020 roku. Nasza siedziba mieści się w Pobiedziskach, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Eryka Pietraszak.
Produkty i usługi
O sprzątaniu wiemy wszystko. Wiedza ta w połączeniu ze wysokiej jakości środkami i specjalistycznym sprzętem sprawiają, że jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zrealizować każde zlecenie.

Usługi sprzątające świadczymy w szerokim zakresie. Realizujemy pojedyncze zadania, jednak jesteśmy nastawieni na nawiązanie stałej współpracy.

Nasza oferta to między innymi:
- usuwanie kurzu,
- usuwanie pajęczyn,
- mycie drzwi,
- mycie grzejników,
- mycie balustrad,
- zamiatanie,
- mycie okien,
- mycie podłóg.

Głównie sprzątamy wspólnoty mieszkaniowe, mieszkania i domy. Podejmujemy się też sprzątania obiektów biurowych. Dbamy o zachowanie czystości zarówno wewnątrz obiektów, jak i w ich otoczeniu. W krótkim czasie i dokładnie możemy posprzątać klatki schodowe bloków i zamieść chodniki. W okresie zimowym odśnieżamy chodniki, place i inne przestrzenie.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Pani Błysk.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gnieźnieński, grodziski, kościański, nowotomyski, obornicki, Poznań, poznański, szamotulski, średzki, śremski, wągrowiecki, wrzesiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń