Myjnia Ręczna - DK Auto Detailing

Zajmujemy się czyszczeniem pojazdów

Myjnie samochodowe
ul. Lotnicza 1, 62-081 Przeźmierowo wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Myjnia Ręczna - DK Auto Detailing
ul. Lotnicza 1, 62-081 Przeźmierowo wielkopolskie
Telefon
Myjnia Ręczna - DK Auto Detailing

Informacje

Opis działalności firmy Myjnia Ręczna - DK Auto Detailing w Przeźmierowo
Prowadzimy myjnię ręczną DK Auto Detailing, która ma swoją siedzibę w Przeźmierowie, w województwie wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Michał Włodarek.
Produkty i usługi
Prowadzimy myjnię ręczną, w której zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem pojazdów. Dzięki myciu ręcznemu mogą być Państwo pewni, że samochód zostanie wyczyszczony bardzo precyzyjnie, a także bez obawy o jakiekolwiek zarysowania czy uszkodzenia lakieru Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie, korzystamy ze specjalistycznego sprzętu oraz wysokiej jakości środków czyszczących, dzięki czemu sprawimy, że pojazd będzie prezentował się doskonale.

Zajmujemy się car detailigiem, w ramach którego zajmiemy się usunięciem wszelkich zabrudzeń oraz wyeliminowaniem drobnych defektów. W zakres usług naszej firmy wchodzi:
- car detailing,
- pranie tapicerki,
- czyszczenie skórzanej tapicerki,
- konserwacja skórzanej tapicerki,
- renowacja lakieru,
- korekta lakieru.

Przeprowadzimy niezbędne korekty lakieru, zajmiemy się aplikacją ceramicznych powłok ochronnych, stanowiących doskonałe zabezpieczenie lakieru przed uszkodzeniami i zarysowaniem. Oferujemy Państwu kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży.

Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej myjni!
Zasięg działania
Firma Myjnia Ręczna - DK Auto Detailing z lokalizacji: Przeźmierowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Andrzej
Specjaliści w zakresie auto detailingu, auto wygląda pięknie, zajęli się wyczyszczeniem środka oraz korektą lakieru, polecam.
M
Michał
Rewelacyjna myjnia, oddawałem tutaj auto do wyczyszczenia, zarówno z zewnątrz, jak i na zewnątrz. Samochód dzięki nim prezentuje się pięknie, polecam.