Pracownia grawerska Stemple metalowe, tłoczniki

Kompleksowe usługi grawerskie

Tworzywa sztuczne
ul. Rzemieślnicza 45, 62-081 Przeźmierowo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pracownia grawerska Stemple metalowe, tłoczniki
ul. Rzemieślnicza 45, 62-081 Przeźmierowo wielkopolskie
Telefon
Pracownia grawerska Stemple metalowe, tłoczniki

Informacje

Opis działalności firmy Pracownia grawerska Stemple metalowe, tłoczniki w Przeźmierowo
Pracownia grawerska znajduje się w Przeźmierowie, w województwie wielkopolskim. Firma, której właścicielem jest Witold Węclewski, specjalizuje się w obróbce metali i tworzyw sztucznych. Działa od lat 90. XX wieku. Wykonuje zlecenia dla osób fizycznych, instytucji i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Grawerstwo to prawdziwa sztuka. Potrzebne są do niego doświadczenie i specjalistyczne narzędzia. Można je znaleźć w działającej od niemal 20 lat pracowni grawerskiej Witolda Węclewskiego. Właściciel zapewnia dotrzymywanie terminów, konkurencyjne ceny i dokładne realizowanie nawet najtrudniejszych zleceń. Grawerowanie wykonywane jest laserowo lub mechanicznie. W tym drugim przypadku można wyróżnić grawerowanie ręczne oraz na maszynach CNC, takich jak 3 i 4 osiowe frezarko-grawerki. Firma dysponuje również drukarką do drukowania 3 D, konwencjonalnymi tokarkami i frezarkami i maszyną do odlewów z metalu.
Oferta pracowni grawerskiej obejmuje:
-tabliczki znamionowe,
-tabliczki informacyjne,
-szyldy,
-panele maszynowe,
-stemple bankowe z datownikiem,
-stemple samotuszujące,
-kamienie do plombownic,
-referentki,
-stemple do laku,
-suche pieczęcie.

Ponadto eksperci produkują tłocznik do blach, skóry i papieru, matryce, znakowniki, imienniki jubilerskie, oraz elektrody do elektrodrążenia.

Nie jest to wszystko, co może zaoferować zakład. Powstają w nim również odznaki, przypinki, znaczki i medale. Te ostatnie, a także części i gadżety reklamowe mogą być wykonywane metodą odlewania. Innym sposobem na wykonanie elementów z gumy, tworzyw sztucznych i nylonu jest drukowanie 3 D.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o pracowni grawerskiej. Więcej, w tym dodatkowe zdjęcia znajdują się na stronie internetowej. Pytania związane z działalnością firmy najlepiej kierować telefonicznie albo mailowo.
Zasięg działania
Firma Pracownia grawerska Stemple metalowe, tłoczniki z lokalizacji: Przeźmierowo świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń