Zbiorniki Stalowe, nierdzewne, kwasoodporne Invest

Wysokiej klasy zbiorniki stalowe

Zbiorniki i pojemniki
ul. Wysogotowska 104, 62-081 Przeźmierowo wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(61) 652 49 91
Adres korespondencyjny
ul. Wysogotowska 104, 62-081 Przeźmierowo wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Invest to firma o profilu techniczno-handlowym, która działa na rynku od 2011 roku. Zapewniamy liczne produkty ze stali nierdzewnej, czy metali kolorowych.
Produkty i usługi
Nasza firma specjalizuje się w realizacji zleceń związanych z konstrukcjami stalowymi oraz zbiornikami. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne i zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

-zbiorniki stalowe,
-zbiorniki nierdzewne,
- zbiorniki kwasoodporne,
- zbiorniki na wodę,
- zbiorniki do powietrza,
- zbiorniki do wodociągów,
- zbiorniki ciśnieniowe,
- zbiorniki stojące,
- zbiorniki do rolnictwa,
Nasza propozycja to zbiorniki o dużej pojemności m.in. zbiorniki 10000l i 50000l. Nasza baza współpracowników obejmuje firmy krajowe, ale także zagraniczne m.in. z Czech, Szwecji, Austrii, Wielkiej Brytanii oraz Chin. Na terenie kraju towar dostarczamy własnym transportem.
Polecamy również armaturę nierdzewną, pręty ciągnione, płaskowniki ciągnione, kraty pomostowe, blachy perforowane, kraty podestowe, liny i śruby. Część naszej oferty stanowią również usługi takie, jak spawanie (w tym stali nierdzewnej i aluminium), modernizacja zbiorników i instalacji przesyłowych, montaż konstrukcji oraz wiele innych.

Zawsze staramy się dopasować do naszych Klientów, bo uważamy, że właściwa i uczciwa współpraca to podstawa. Dlatego pracujemy rzetelnie oraz terminowo realizujemy zlecenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń