Rampa Puh

Wydobycie oraz sprzedaż węgla.

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Dworcowa 1, 62-040 Puszczykowo wielkopolskie
poniedziałek 07:30 - 15:30
wtorek 07:30 - 15:30
środa 07:30 - 15:30
czwartek 07:30 - 15:30
piątek 07:30 - 15:30
sobota 08:00 - 12:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
606 767 414
606767414
puhrampa1@poczta.onet.pl
616336104
Adres korespondencyjny
ul. Dworcowa 1, 62-040 Puszczykowo wielkopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Rampa oferuje swoim Klientom jedynie najlepsze rozwiązania w zakresie materiałów opałowych. Jej właścicielką jest Aleksandra Wereszczyńska. Nasza siedziba znajduje się w Puszczykowie, na terenie województwa wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości materiałów opałowych. Posiadamy w branży spore doświadczenie, gdyż istniejemy już od 1995 roku. Dzięki temu możemy oferować swoim Klientom jedynie najlepsze rozwiązania i spełniać ich wszelkie wymagania.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy z chęcią pomogą Państwu wybrać odpowiednio dopasowany do potrzeb produkt. Posiadają oni spore doświadczenie w branży i odpowiednio doradzą, jaki produkt najlepiej sprawdzi się w przypadku Państwa pieców czy kotłów.

W ofercie firmy Rampa znajdują się na przykład:
- miał,
- węgiel w kostce,
- ekogroszek,
- węgiel orzech,
- węgiel wysokokaloryczny.

Oferowany przez nas węgiel wydobywany jestjedynie w polskich kopalniach. Jest to gwarancją jego wysokiej jakości. Węgiel wysokokaloryczny nada się lepiej podczas wyjątkowo mroźnych dni. Klienci coraz częściej nabywają od nas ekogroszek, gdyż jest on mniej szkodliwydla środowiska od standardowego węgla.

Zajmujemy się również sprzedażą drewna kominkowego czy opałowego. Ogrzewanie za pomocą kominka jest idealnym rozwiązaniem, szczególnie podczas długich, zimowych wieczorów. Drewno sprzedawane przez nas jest jedynie wysokiej jakości, przez co komfort cieplny będzie zapewniony przez wiele godzin.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty, jak również zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Handel węglem - sprzedaż węgla kamiennego produkcji krajowej w następujących sortymentach:
- kostka
- orzech
- groszek
- ekogroszek
- miały węglowe
Certyfikaty
Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą Katowickiego Holdingu Węglowego, który grupuje cztery nowoczesne kopalnie węgla kamiennego: KWK Mysłowice-Wesoła, KWK Murcki-Staszic, KWK Wieczorek i KWK Wujek. Katowicki Holding Węglowy specjalizuje się w wysokiej jakości węglu energetycznym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
Tomek
Sprzedają naprawdę wysokiej jakości materiały opałowe. Widać, że posiadają spore doświadczenie w branży i dostarczają jedynie najlepsze rozwiązania.