Drewelt Piotr Wiśniewski

Produkcja i montaż wiat oraz zadaszeń drewnianych i poliwęglanowych

Dachy i usługi dekarskie
ul. Pliszki 18 Murowana Goślina, 62-095 Rakownia wielkopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Drewelt Piotr Wiśniewski
ul. Pliszki 18 Murowana Goślina, 62-095 Rakownia wielkopolskie
NIP
6661898679
Strona www
Telefon
Drewelt Piotr Wiśniewski

Informacje

Opis działalności firmy Drewelt Piotr Wiśniewski w Rakownia
Siedziba firmy Drewelt znajduje się w Rakowni, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Piotr Wiśniewski, zajmuje się produkcją konstrukcji drewnianych.
Produkty i usługi
Drewelt drewno i elementy z tworzyw sztucznych zamienia w estetyczne i solidne konstrukcje. Firma zapewnia dotrzymywanie terminów, wysoką jakość objętą dwuletnią gwarancją i konkurencyjne ceny. Zakład produkuje elementy, które następnie są montowane przez pracowników w zamówioną przez klientów całość. Zlecenia firma realizuje przede wszystkim dla osób fizycznych, w tym właścicieli domów jednorodzinnych. Ponadto wykonywane są zamówienia dla podmiotów gospodarczych.

Drewelt na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego buduje:
-altany,
-zadaszenia tarasowe,
-wiaty garażowe.

Konstrukcje oparte na słupach świerkowych składają się z drewnianych albo poliwęglanowych daszków. Dachy mogą być zamontowane ze spadkiem albo jako łukowe.

Dodatkowo firma sprzedaje deski kompozytowe i buduje tarasy. Tarasy płaskie przy domach oraz w apartamentowcach firma wykonuje z użyciem desek kompozytowych. Ma do dyspozycji pięć kolorów desek. Pracownicy układają z nich płaskie tarasy oraz schodki. Wykonujemy również konstrukcje z drewna BSH czyli suchego świerku klejonego warstwowo.

Dodatkowe informacje o ofercie Drewelt klienci mogą uzyskać telefonicznie i e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Drewelt Piotr Wiśniewski z lokalizacji: Rakownia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, wielkopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Adam
Zleciłem Drewelt wykonanie altany ogrodowej. Zależało mi na miejscu, które nada się na spędzanie wolnego czasu, w tym na grillowanie. Firma podeszła do zlecenia profesjonalnie. Otrzymałem projekt i wycenę, a po akceptacji przystąpili do wykonania. Efekt przerósł moje oczekiwania. Na drewnianych słupach osadzony jest łukowy dach kryty poliwęglanowym dachem. Nic nie przecieka!
K
Kamil
Piękne zadaszenia tarasowe. Jestem niezwykle zadowolony, że zdecydowałem się na skorzystanie z oferty Drewelt. Budują solidne konstrukcje z drewna i dają na nie 2-letnią gwarancję!

Słowa kluczowe