Pod Gruszą Restauracja Józef Gawron

Obsługa gastronomiczna imprez okolicznościowych.

Restauracje
ul. Pocztowa 2, 62-090 Rokietnica wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pod Gruszą Restauracja Józef Gawron

Informacje

Opis działalności
Restauracja Pod Gruszą znajduje się w Rokietnicy, na terenie województwa wielkopolskiego. Oferujemy pyszne dania kuchni polskiej. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Józef Gawron.
Produkty i usługi
W ofercie naszej Restauracji Pod Gruszą mogą państwo znaleźć pyszne dania kuchni polskiej, które przygotowane są na bazie tradycyjnych receptur. W kuchni wykorzystujemy tylko wysokiej jakości produkty od sprawdzonych dostawców - najważniejszy jest dla nas smak i świeżość potraw.

Nasza oferta obejmuje między innymi takie dania, jak:
- rosół z makaronem,
- medalion pod beszamelem,
- golonka po bawarsku,
- sałatka jarzynowa,
- schab po chłopsku,
- zupa krem ze szparagów,
- klopsiki w zalewie octowej.

Jesteśmy także w stanie przygotować dla Państwa torty i ciasta, między innymi sernik, jabłecznik, piastowskie, z galaretką, tiramisu, owoce leśne lub ciasto jogurtowo-wiśniowe.

Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy organizacja imprez okolicznościowych, takich jak bankiety, spotkania firmowe, urodziny, wesela i chrzciny. Zapewniamy obsługę gastronomiczną i kelnerską.

Uzupełnienie stanowi catering dla szkół i przedszkoli. Jesteśmy w stanie zapewnić zbilansowany jadłospis, który zapewni dzieciom wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Wszystkie posiłki, które przygotowujemy są opracowane pod nadzorem technologa żywienia.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, a takze naszej Restauracji Pod Gruszą.

Zapraszamy!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń