Mn Serwis Michał Nowak

Montaż bram wjazdowych oraz automatyki.

Bramy i ogrodzenia
ul. Zakątek 14, 62-090 Rokietnica wielkopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mn Serwis Michał Nowak

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy MN Serwis znajduje się w Rokietnicy, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w montażu automatyki do bram. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2016 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Michał Nowak.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy MN Serwis jest montaż automatyki bramowej. W naszej ofercie można także znaleźć montaż bram i drzwi. Możemy także zaproponować sprawny montaż napędów. Przed przystąpieniem do montażu wykonujemy pomiary oraz wycenę. Służymy także fachowym doradztwem w kwestii wyboru bramy.

Oferujemy:
- montaż bram garażowych
- montaż bram przemysłowych
- montaż bram wjazdowych

Podejmiemy się zamontowania drzwi - zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy profesjonalny serwis bram, drzwi i automatyki.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą MN serwis.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń